Do niedawna kiczowate i obciachowe. Dziś te spodnie wracają. Spójrzcie na Kożuchowską!

Jedni je uwielbiają, inni wręcz nienawidzą. To spodnie, które wzbudzają wiele kontrowersji. W ostatnich latach mało kto miał je w swojej szafie, jednak w 2023 roku wracają do łask! Ostatnio pokazała się w takich Małgorzata Kożuchowska: "Jaka z pani jest piękna kobieta pełna klasy".

Więcej o trendach znajdziesz na Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 1,1 mln osób, dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Małgorzata Kożuchowska uważana jest również za jedną z lepiej ubranych kobiet polskiego show-biznesu, a stylizacje, w których się pokazuje, bardzo często stanowią inspirację dla wielu śledzących ją kobiet. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia stare stylizacje. "Pierwszy i ostatni raz miałam tę torebkę, chociaż kosztowała fortunę"

Małgorzata Kożuchowska w spodniach, które po latach wracają do trendów

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na swoim profilu kilkoma kadrami z Włoch, na których zapozowała w stylizacji z jeansowymi dzwonami w roli głównej. - Dzisiaj wyszło słońce... Włochy bez słońca są jednak dziwne. Jaś mówi, że mam w sobie coś z jaszczurki, kocura i foki... bo tak jak one wybieram dogodne miejsce i wygrzewam się w słońcu. W tym roku nie było zbyt wielu takich okazji... - napisała. Tego typu spodnie to synonim stylu lat 70. i choć przez wiele lat uchodziły za kiczowate i mało kto wykorzystywał je w swoich stylizacjach, dziś znów wracają do łask.

 
Gosiu, tylko ty umiesz tak pięknie połączyć vintage z nową kolekcją
Super spodnie 
Super stylówa
Jaka z pani jest piękna kobieta pełna klasy
I to prawda, że kobiety są jak wino, im starsze to lepsze

- piszą internautki w komentarzach.

Jeansowe dzwony jednym z gorętszych trendów 2023. Jak je nosić?

Chociaż przez ostatnie lata z kobiecych szaf wyparły je spodnie z wąskimi nogawkami, dziś jeansowe dzwony wracają do trendów w wielkim stylu. Wbrew pozorom ten fason spodni rewelacyjnie wygląda na każdym typie figury. Wystarczy odpowiednio dobrać ich długość. Jeansowe dzwony świetnie wyglądają zestawione z basic'owym t-shirtem, klasyczną koszulą czy topem i marynarką, a połączone z butami na obcasie, optycznie wydłużą nogi.

Więcej o: