Te znaki zodiaku mogą mieć problem ze stworzeniem stałej relacji. Związki potrafią ich nudzić

Niektórzy z nas rozkwitają u boku stałego partnera bądź partnerki. Dla innych natomiast stałe związki potrafią być jedynie utrapieniem. Z tego powodu unikają ograniczeń, a na pierwszym miejscu stawiają wolność i swobodę. Które znaki zodiaku często nie potrafią tworzyć stałych relacji?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Według popularnego powiedzenia "miłość nie wybiera". Czasami obdarzamy uczuciem osoby, które wcale nie chcą wiązać się na dłużej. Jak się okazuje, trzy znaki zodiaku zdecydowanie rzadziej tworzą stałe związki od innych. Zdecydowanie bardziej cenią niezależność i swobodę. Pamiętaj jednak, że do astrologii warto podchodzić z przymrużeniem oka. 

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - waga

Strzelec - zawsze stawia siebie na pierwszym miejscu. Niezależność jest dla niego najważniejsza

Zodiakalny strzelec podąża przede wszystkim za swoimi pragnieniami. Jeśli poczuje, że jego swoboda jest ograniczana, zdecyduje się zakończyć związek o wiele częściej od innych znaków. Te osoby kierują się intuicją. Jeśli więc poczują, że stała relacja, jest czymś, co podpowiada im przeczucie, będą o nią dbały. Najlepiej dogadują się z ludźmi, którzy są w stanie dotrzymać im kroku w coraz to nowszych przygodach. Udany związek najłatwiej stworzą więc z baranami, lwami i wodnikami.

Wyciśnij i nałóż na skórę. Kosztuje 3 zł, a wypełnia zmarszczki i przywraca młody wygląd Weź 5 zł i idź do apteki. Maść pod oczy przywróci skórze blask

Raki uwielbiają romanse. Są niezwykle empatyczne, więc nie angażują się w związki

Osoby urodzone pod gwiazdozbiorem raka cechuje empatia i wrażliwość. Żadne z ich działań nie ma na celu zranić innych ludzi. To z kolei nie współgra z ich zamiłowaniem do romansów. Aby ograniczyć nieprzyjemne sytuacje, zodiakalne raki decydują się więc na przelotne związki i nie angażują się zazwyczaj w poważne relacje. Jeśli jednak poznają kogoś, kto podobnie jak oni, ma na względzie innych ludzi, są w stanie zapomnieć o ekscytujących flirtów i poświęcić czas na stworzenie stałej pary.

Danuta Orzechowska brutalnie zamordowana przez córkę Zabiła matkę, bo czytała pamiętnik. Poćwiartowała ciało i odrąbała głowę

Bliźnięta - szybko się nudzą i stale szukają nowych wrażeń. Stałe związki nie są dla nich

Bliźnięta uwielbiają towarzystwo i nowe doznania. Randkowanie i krótkie romanse są dla nich niezwykle cenne. Długie związki potrafią je zazwyczaj szybko znudzić. Aby stworzyć udaną relację z osobami spod tego znaku, należy mieć na uwadze ich chęć do odkrywania nowych aspektów życia. Podobnie do strzelców, dobrze dogadają się z ludźmi, którzy będą tak samo, jak oni chcieli czegoś więcej niż szara codzienność.

Więcej o: