Horoskop dzienny 12 maja. Co może wydarzyć się w piątek? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 12 maja. Piątek to Twój ulubiony dzień tygodnia? Sprawdź, czy przyniesie Ci dziś szczęście, przeczytaj horoskop na dziś i dowiedz się, jak potoczy się najbliższa przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran 

Nowy związek romantyczny, w który wejdziesz dla zabawy, może mieć przykre konsekwencje. Uważaj na zbyt szybkie deklaracje, a tym bardziej propozycję wspólnego mieszkania. Pierwszy etap ma pokazać, czy to wszystko ma sens. 

Runy - co to jest? Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny - Byk

Wenus będzie Ci dziś sprzyjać. Miłość przyjdzie do Ciebie niespodziewanie i totalnie Cię zaskoczy. Być może to związek na całe życie, dlatego warto się postarać już od samego początku. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz dziś niestabilny emocjonalnie, co przełoży się na Twoje kontakty społeczne. Potrzebujesz chwili przerwy? Zrób sobie dzień tylko dla siebie, skup się na prostych przyjemnościach, a zobaczysz, że będzie lepiej. 

Horoskop dzienny - Rak

Na sercu leżą Ci tematy, których nie można już dłużej odkładać na później. Powiedz, co czujesz i nie obawiaj się reakcji drugiej strony, albo będzie pozytywna, albo skierujesz swoje myśli w inną stronę. 

Horoskop dzienny - Lew

Twoja szczerość zostanie dziś doceniona, ktoś zrozumie, gdzie popełnia błąd. Wzrastać możemy przez całe życie, a nauka nie zawsze musi płynąć od starszego pokolenia, a to nie dla wszystkich jest oczywiste.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Panna

Czeka Cię dziś ważne spotkanie, ale na efekty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Zamiast skupiać uwagę na tym jednym jedynym temacie, gdy będzie już po wszystkim, spróbuj skierować myśli w inną stronę. 

Horoskop dzienny - Waga

Będziesz chciał dziś dbać o innych i zabiegać o ich względy, Twoje zachowanie może niestety przynieść odwrotny skutek. Staraj się nie naruszać przestrzeni osobistej innych osób i skup się na tym, co może poprawić Twoje samopoczucie.  

Horoskop dzienny - Skorpion

Samotny Skorpion powinien przyjąć zaproszenie na wycieczkę, na której pojawi się sporo nowych osób. Zapomnij o starych zobowiązaniach, czas na nowe rozdanie w uczuciach. 

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny - Strzelec

Problemy zamiatane pod dywan powrócą dziś ze zdwojoną siłą, nie wykorzystuj innych, jako tarczy ochronnej tylko postaraj się rozwiązać niektóre tematy we własnym zakresie.  

Horoskop dzienny - Koziorożec

Twój instynkt opiekuńczy będzie dziś bardzo silny, uważaj, aby nie przedobrzyć. Pozwól innym uczyć się na własnych błędach, bądź obok, ale nie zwracaj uwagi i nie strofuj na każdym kroku. 

Magiczna kula - co to jest? Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny - Wodnik

W związku starasz się traktować innych w uczciwy sposób, ale być może zachowujesz się zbyt bezosobowo. Zadbaj o odpowiednią temperaturę, zanim ogień stanie się tylko wspomnieniem. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Czekają Cię dziś romantyczne chwile, partner zasypie Cię prezentami i będzie dosłownie nosił Cię na rekach. Korzystaj, póki codzienność nie wzięła Was w swoje szpony. 

Zobacz też: Te znaki zodiaku będą miały dzisiaj pod górkę. Los nie będzie dla nich zbyt łaskawy

Więcej o: