Roksana Węgiel w skąpym kostiumie. Internauci mocno podzieleni. "Matko boska", "To idzie w złą stronę"

Roksana Węgiel po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów na Instagramie, publikując zdjęcie w skąpym stroju. Odważne kadry wywołały niemałe zamieszanie wśród internautów, którzy są wyraźnie podzieleni.

Roksana Węgiel jest dziś jedną z popularniejszych artystek w Polsce. Muzyka w jej życiu jest od najmłodszych lat. Największą rozpoznawalność przyniosła jej wygrana pierwszej edycji The Voice Kids, a następnie Eurowizji Junior 2018. Młoda wokalistka działa również aktywnie w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się współpracą z jedną z marek bieliźnianych.

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery [WYWIAD PLOTKA]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Roksana Węgiel na odważnych kadrach. Gwiazda zaprezentowała się w skąpym stroju

Roksana Węgiel w styczniu 2023 skończyła 18 lat, a na jej koncie pojawił się kolejny sukces. Wokalistka podzieliła się z fanami informacją o ciekawej współpracy z pewną marką. W związku z tym opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała przed obiektywem w skąpym stroju w metalicznym odcieniu ze srebrnymi nadrukami gwiazd. Węgiel przy okazji pochwalenia się efektami współpracy, biorąc udział w odważnej sesji zdjęciowej, zaprezentowała również swoją smukłą sylwetkę.

 

Rezultaty odważnej sesji zdjęciowej podzieliły fanów artystki. W komentarzach burza

Roksana Węgiel ponownie wzbudziła swoim strojem wiele emocji. Grono jej fanów na Instagramie, których liczba stale rośnie, a obecnie wynosi 1,4 miliona, nie przeszło obojętnie obok najnowszego posta gwiazdy. Część z obserwatorów Węgiel nie kryje swojego zachwytu. 

Najładniejsza nastolatka w Polsce. 
Matko boska. Bogini
Piękna! Gratuluje odwagi.

Nie wszyscy podzielają jednak ten entuzjazm: 

Można swoim talentem i dobrymi piosenkami robić karierę, nie trzeba się rozbierać do bikini, żeby wypromować płytę.
Na sile chcesz nam wszystkim udowodnić, że jesteś dorosła.
To idzie w złą stronę.
Więcej o: