Podejrzliwe znaki zodiaku. Zazwyczaj wszędzie dopatrują się drugiego dna i trudno im komuś zaufać

Astrologowie twierdzą, że znaki zodiaku determinują nie tylko nasz charakter, ale i osobowość. Wyróżniają trzy znaki, które charakteryzują się podejrzliwością i kłopotami z zaufaniem. Sprawdź, czy należysz do tego grona.

Niektórzy ludzie błyskawicznie obdarzają innych zaufaniem, inni zaś mają z tym problem i potrzebują więcej czasu, aby kogoś poznać. Według astrologów taka sytuacja wiąże się ze znakami zodiaku. Które ze znaków są z natury podejrzliwe i nieufne? Oczywiście poniższe opisy proponujemy traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Wróżka przepowiedziała coś Małgorzacie Rozenek. Spełniło się

Strzelec. Wolą stanąć z boku, aby się nie rozczarować

Osoby spod tego znaku cechują się zawziętością i są żądne przygód. Uwielbiają rozrywkę i swobodę. Z natury są ciekawe świata i kochają odkrywać nowe rzeczy oraz miejsca. Z drugiej jednak strony mogą wydawać się nieco wycofane i nieśmiałe. Bywają nieufne, gdyż wolą odsunąć się na bok, niż narazić na zdradę lub rozczarowanie. Otwierają się, dopiero gdy dobrze poznają drugą osobę. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pokazała brzuch po ciąży Pokazała, jak wygląda tatuaż na brzuchu po ciąży. Internautki zaskoczone

Ryby. Zanim komuś zaufają, muszą go dobrze poznać

Ryby są pełne sprzeczności. Z jednej strony są łagodne, z drugiej zaś, jeśli są przekonane o swojej racji, uparcie tkwią przy swoim. Boją się kłamstwa i unikają trudnych sytuacji. Ludzi traktują z dużą dozą nieufności. Zazwyczaj, zanim się przed kimś otworzą, uważnie obserwują otoczenie i zachowanie danej osoby. Boją się, że inny człowiek może je zawieść i nadużyć zaufania.

Jakie rośliny sadzić obok truskawek? W takim towarzystwie bujnie i zdrowo urosną Jakie rośliny posadzić obok truskawek? Owoce urosną soczyste i słodkie

Lew. Wszędzie dopatrują się drugiego dna

Osoby spod tego znaku cechuje ambicja i silna osobowość. Lwy lubią przewodzić, potrafią bronić swoich racji i uparcie dążą do wyznaczonego celu. Posiadają duże poczucie własnej wartości, co czasem jest błędnie interpretowane jako zarozumiałość i pycha. Z drugiej jednak strony cechują się nieufnością. W życiowych sytuacjach dopatrują się drugiego dna lub nieszczerych zamiarów. Często, zanim obdarzą kogoś zaufaniem, wycofują się na odpowiednią odległość, aby spojrzeć na sprawę z dalszej perspektywy.

Więcej o: