Dorota Gardia postawiła na ostre cięcie. Fani są zgodni. "Ogień", "Zdecydowanie na tak"

Dorota Gardias jakiś czas temu zdecydowała się zapuścić włosy. Prezenterka od lat kojarzona była z krótkimi fryzurami, dlatego taka zmiana była zaskoczeniem dla fanów. Mogą oni jednak odetchnąć z ulgą, bo na profilu społecznościowym dziennikarka pokazała się ponownie w krótkich włosach.

Dorota Gardias pierwsze kroki w mediach stawiała jako modelka. Udało jej się zdobyć nawet tytuł Miss Lubelszczyzny. Zamiast modelingu, wybrała jednak telewizję i rozpoczęła pracę najpierw w TVP3, a potem w TVN Meteo. Dziś jest jedną z najbardziej znanych prezenterek pogody. Niedawno pochwaliła się nową fryzurą, którą zaskoczyła fanów. Nowy look okazał się bowiem powrotem do klasycznej fryzury, z jaką od lat prezenterka była kojarzona. 

Zobacz wideo Jak Cleo dba o doczepiane włosy?

Dorota Gardias zmieniła fryzurę. Powróciła do krótkich włosów

Dorota Gardias jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 230 tysięcy osób. Dziennikarka przez wiele lat kojarzona była z krótkimi, ciemnymi włosami, ale w ostatnim czasie zdecydowała się na zapuszczenie dłuższej fryzury. Jednak ku uciesze fanów dłuższe włosy gwiazdy przechodzą do historii.

 

Na profilu na Instagramie pojawił się filmik, na którym Dorota Gardias pochwaliła się nową fryzurą. Ponownie możemy zobaczyć ją w krótkich włosach, które nadają uroku i elegancji. Fani prezenterki są zachwyceni.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fani chwalą nową fryzurę. "Pierwsza klasa"

Fani prezenterki zareagowali błyskawicznie. Pod zamieszczonym przez Dorotę Gardias krótkim nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów i internautek.

Zdecydowanie na tak.
Fryzura pierwsza klasa.
Pani jak nikt inny wygląda oszałamiająco w krótkich włosach.
Zdecydowanie wolę Panią w krótkich włosach, choć wiadomo ładnemu we wszystkim ładnie.
Ogień.
Krótkie idealnie do ciebie pasują! Dodają pazura i charakteru.
Pięknie jak zawsze.
Więcej o: