Ten prosty trik "zatuszuje brzuch i boczki". Od lat stosuje go Agata Duda

Agata Kornhauser-Duda należy bez wątpienia do grona najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Jej stylizacje często są szeroko komentowane w mediach. Popularny stylista Daniel Jacob Dali wypatrzył pewien szczegół, dzięki któremu sylwetka pierwszej damy zawsze prezentuje się nienagannie.

Wystąpienia pierwszej damy wzbudzają niemałe emocje, a jej styl stał się inspiracją tysięcy Polek. Agata Kornhauser-Duda często wybiera stylizacje, które łączą w sobie klasę i elegancję oraz ponadczasowy szyk. Kreacje pierwszej damy najczęściej oparte są na takich barwach jak: biel, czerń, granat i pudrowy róż. Nie oznacza to jednak, że podczas wystąpień nie zobaczymy jej w wyrazistych kolorach, jak róż czy czerwień. W jej szafie znajdziemy także mnóstwo dodatków w postaci pasków, którymi uzupełnia swoje stylizacje i to właśnie one są kluczem do podkreślenia sylwetki.

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje stylizacje

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Stylista zwrócił uwagę na jeden szczegół w stylizacjach Agaty Kornhauser-Dudy

Daniel Jacob Dali to znany polski projektant i stylista. Ekspert od spraw mody przyjrzał się stylizacjom Agaty Dudy i odkrył pewien szczegół, który często pojawia się w jej kreacjach. Trik z paskiem na wysokości talii ma świetny wpływ na wygląd sylwetki, optycznie ją wyszczupla i maskuje mankamenty figury. Na łamach "Super Expressu" zdradził:

Pierwsza dama doskonale wie, że paski noszone zwłaszcza na wysokości talii to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy ukryć mankamenty swojej sylwetki, zatuszować brzuch czy boczki. Noszenie paska nie tylko jest modnym dodatkiem do stylizacji, które może przełamać kolorystykę, ale także optymalnie nas wysmukli. Żona prezydenta w swojej garderobie ma pokaźna kolekcje pasków na każdą okazję.

Pierwsza dama paski najczęściej zestawia z sukienkami. Wybiera wtedy cienkie, subtelnie podkreślające talię, często również w czarnym odcieniu modele. Zdarza się również, że stawia na szersze paski z widoczną klamrą, które przyciągają uwagę.

 

Kto ubiera pierwszą damę? Agata Kornhauser-Duda korzysta z porad stylistek

Pierwsza dama od kilku lat współpracuje z ekspertami, którzy stoją, za jej nienagannym wyglądem. Są to dwie projektantki, które posiadają własne butiki w samym sercu Warszawy. Chodzi o Elę Piorun oraz Dorotę Goldpoint. Agata Duda z oferty pierwszej z nich najchętniej wybiera garsonki, które wyróżniają się idealnym krojem, ponadczasowym stylem, a także komfortowym fasonem. Z kolei projekty Doroty Goldpoint są również cenione przez Grażynę Torbicką czy Monikę Zamachowską. Pierwsza dama korzysta z jej pomocy, przy okazji wyjątkowych wydarzeń.

Więcej o: