Skiba szykuje się do ślubu i chudnie w oczach. Wyeliminował 3 rodzaje produktów

O Krzysztofie Skibie w ostatnich latach nieco przycichło, ale nie można powiedzieć, że w jego życiu niewiele się działo. Okazuje się, że jest zgoła przeciwnie. Spadek wagi to tylko jedna kwestia.

W życiu prywatnym lidera Big Cyc w ostatnim czasie wydarzyło się naprawdę sporo. Zaledwie kilka tygodni temu rozwiódł się ze swoją żoną Renatą, z która pozostawał w długoletnim związku. Jednak nie można powiedzieć, że cierpi na samotność. Poznał bowiem młodszą o 26 lat Karolinę Kempińską. Mało tego, para postanowiła nie tracić czasu i jeszcze w tym roku powie sobie "tak". Ceremonia ma się odbyć w Łodzi i, a ślubu udzielić ma prezydent miasta, Hanna Zdanowska.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zrezygnowała z mięsa i alkoholu. Jej must have to pewne masło i jogurt!

Silna motywacja, ale i sporo pokus

Skiba przyznaje, że to swojej narzeczonej zawdzięcza motywację do schudnięcia. Jak czytamy w wywiadzie w "Twoim Imperium": - Mam młodą partnerkę, która niebawem zostanie moją żoną, więc muszę dbać o zdrowie.

 

A to nie taka prosta sprawa, gdy jest się liderem popularnego zespołu. Życie w biegu, ciągłe trasy koncertowe i spotkania z fanami nie sprzyjają trzymaniu diety. Często sięga się po łatwe i szybkie przekąski w trasie, a te do najzdrowszych nie należą. W tym roku Big Cyc obchodzi 35 jubileusz, zatem przed Skibą nie lada wyzwanie, by nie dać się pokusom.

Wyeliminował 3 rodzaje produktów

Jestem na diecie i ćwiczę. W ciągu miesiąca schudłem aż sześć kilo. Mam taki plan, żeby do wakacji zrzucić jeszcze dziesięć. Dwa lata temu schudłem trzydzieści kilo, ale potem przytyłem. Teraz liczę, że będzie inaczej

- mówi Skiba i dodaje: - Dietetyczka ustawiła mi specjalny catering i tego się trzymam. Unikam słodkiego i tłustego jedzenia. Nie piję też alkoholu. Oprócz tego biegam, chodzę na basen i raz w tygodniu gram w squasha.

Wokalista Big Cyc postanowił połączyć zbilansowaną dietę z wysiłkiem fizycznym. Jest to najlepszy, najbardziej racjonalny sposób na odchudzanie, co od lat próbują wyperswadować dietetycy i trenerzy personalni. Wygląda na to, że Skiba jest na dobrej drodze do osiągnięcia założonego celu.

Więcej o: