Agnieszka Chylińska przez lata przeszła sporą metamorfozę. "Trudno mi było wrócić do tego wrzasku"

Agnieszka Chylińska 23 maja skończy 47 lat. Przez wszystkie lata swojej działalności na rynku muzycznym kilkukrotnie zmieniała wizerunek. Obecnie ma krótkie blond włosy, jednak wiele osób pamięta ją jako długowłosą brunetkę. Zobaczcie, jak zmieniała się piosenkarka.

W latach 1994-2003 Agnieszka Chylińska była wokalistką zespołu O.N.A. Ich muzyka to pomieszanie pop-rocka, hard rocka i heavy metalu. Później powstał zespół Chylińska, w skład którego weszli muzycy z O.N.A. Zespół działał w latach 2003-2006, a od 2009 roku Agnieszka prowadzi solową karierę. Jej najnowsza płyta miała premierę w październiku 2022 roku, a promuje ją utwór "Kiedyś do Ciebie wrócę".

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska bez makijażu

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Zmiana wizerunku Chylińskiej. Za każdym razem zaskakiwała

W ciągu 29 lat kariery Agnieszki Chylińskiej mogliśmy zobaczyć ją w różnych odsłonach. Częstym zmianom ulegała jej fryzura. Miała średniej długości rude włosy, długie czarne kosmyki, a nawet kolorowego irokeza. Gdy była wokalistką zespołu O.N.A., lubiła mocny makijaż, ciężkie buty i luźne koszulki. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy w 2009 roku została jurorką "Mam Talent". Zamieniła wtedy rockowe, ciemne ubrania na kolorowe sukienki i szpilki. 3 lata później Agnieszka przeszła kolejną metamorfozę. Zmieniła kolor włosów na blond i sporo schudła.

Od kilku lat Chylińska pozostaje wierna jednemu stylowi: połączeniu kobiecości i chłopięcego buntu. W międzyczasie lubiła eksperymentować z modą - nosiła oryginalne buty i kolczyki z motywem jedzenia, np. w kształcie ciastek.

 

Metamorfoza Agnieszki Chylińskiej. Z buntowniczki w spełnioną matkę i żonę

Bardziej kobiecy wizerunek Chylińskiej wywołał prawdziwą sensację. Co stało za tą przemianą? - Urodziłam pierwsze dziecko. Dlatego bardzo trudno mi było wrócić do tego wrzasku i piosenek o tym, że nie chce mi się żyć, kiedy trzymałam w ramionach nowe życie - wyjaśniła piosenkarka w rozmowie z "Plejadą". Agnieszka dodała, że na jej wygląd miała również wpływ szczęśliwa miłość. - Myślę, że przysłowiowe założenie skórzanej kurtki i tatuaże, pomogły mi przebrnąć przez ten męski świat. Miłość to wszystko rozpuszcza. Dopóki naprawdę się nie zakochałam, to miałam niezwykle gruby pancerz - powiedziała.

Pierwszym mężem Agnieszki był Krzysztof Krysiak, jednak ich związek nie przetrwał i rozwiedli się po 16 miesiącach małżeństwa. W 2010 roku piosenkarka wyszła za mąż za Marka, o którym niewiele wiadomo. Był on projektantem okładek płyt i plakatów dla zespołu O.N.A. Para doczekała się trójki dzieci: Ryszarda, Estery oraz Krystyny.

Więcej o: