Tak miał dziś wyglądać David Beckham. Wizualizacja z '98 to hit! Tego nie da się odzobaczyć

W 1998 roku magazyn FourFourTwo stworzył wizualizację, na której pokazano, jak David Beckham może wyglądać w 2020 roku. Efekt? Tego nie da się odzobaczyć! "Nie mieli pojęcia, co mogą zrobić pieniądze", "Musieli to być ci sami ludzie, którzy wykonali posąg Ronaldo".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

David Beckham jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, a zdaniem wielu kobiet jest również jednym z najprzystojniejszych mężczyzn globu. W 2015 roku magazyn "People" okrzyknął go najseksowniejszym mężczyzną na świecie, a w rankingu 50. najlepszych mężczyzn magazynu "OK!", zajął 1. miejsce. Co ciekawe, wiele osób przyznaje, że z wiekiem piłkarz wygląda coraz lepiej. Okazuje się jednak, że 25 lat temu zupełnie inaczej wyobrażano sobie to, jak David Beckam będzie wyglądać mając 45 lat. 

Zobacz wideo Znamy sekret wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Przed laty właśnie tak wyobrażano sobie Davida Beckhama w 2020 roku. "A jest jeszcze przystojniejszy niż w 1998 roku"

SPORTbible na swoim facebook'owym profilu opublikował wizualizację, którą w 1998 roku wykonał magazyn "FourFourTwo". W tamtych czasach myślano, że właśnie tak wyglądać będzie David Beckham w 2020 roku, w wieku 45 lat. Jak widać, ich przewidywania okazały się zupełnie nietrafione. 

Pod postem pojawiły się setki komentarzy od internautek oraz internautów, którzy nie kryli swojego rozbawienia:

A jest jeszcze przystojniejszy niż w 1998 roku
Czy myśleli, że z jego karierą nie będzie miał wystarczająco dużo pieniędzy, aby naprawić te zęby lol
Nie mieli pojęcia, co mogą zrobić pieniądze
Musieli to być ci sami ludzie, którzy wykonali posąg Ronaldo
Cóż, technicznie rzecz biorąc, jest to klasyczny wygląd angielskiego piłkarza, czyż nie?
Szczęśliwie dla niego nie wpasował się w angielski stereotyp
Ależ oni się pomylili

- pisali.

Sekret świetnego wyglądu Davida Beckhama

Nie da się ukryć, że David Beckham od początku swojej kariery przeszedł ogromną wizerunkową metamorfozę. Dziś uważany jest nie tylko za jednego z najprzystojniejszych, lecz także najlepiej ubranych mężczyzn show-biznesu. Beckham stawia przede wszystkim na ponadczasową elegancję, a jego stylizacje zawsze dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. Dużą rolę w jego wyglądzie odgrywa także dopracowana fryzura. Podobno przed laty, gdy były piłkarz dostrzegł, że jego włosy się przerzedzają, postanowił poddać się przeszczepowi. On jednak nigdy nie potwierdził tych doniesień. - To jego prywatna sprawa. Nie powiem, czy to prawda, czy fałsz - skomentował wówczas rzecznik Beckhama. 

Więcej o: