Do niedawna kobiety chciały o nich zapomnieć. Dziś te buty wracają! Spójrzcie na Agę Woźniak-Starak

Niektórzy je kochają, ale znaczna większość nienawidzi. To buty, które cały czas budzają sporo kontrowersji, jednak w 2023 roku wracają do łask jako jeden z gorętszych trendów! Ostatnio w takich butach pokazała się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak. To jak, hit czy kit?

Więcej o trendach przeczytasz na Gazeta.pl

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych dziennikarek i osobowości medialnych w Polsce. Od kilku lat wraz z Ewą Drzyzgą stanowią kobiecy duet prowadzących program "Dzień Dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją 653 tys. internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Dla wielu telewidzek oraz internetowych fanek jest modową inspiracją, a pod publikowanymi przez nią postami często pojawiają się pytania o poszczególne elementy jej garderoby. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje stylizacje

Agnieszka Woźniak-Starak w butach, które po latach wracają do trendów

Na instagramowym profilu "Dzień Dobry TVN" pojawiło się zdjęcie zrobione podczas jednego z odcinków programu. Doskonale widać na nim stylizację Agnieszki Woźniak-Starak, która tego dnia postawiła na szary total look z oversize'owym garniturem oraz t-shirtem. Największą uwagę zwracają jednak jej buty, którymi kolorystycznie przełamała stylizację. Wybrała model, który po latach pojawił się w trendach, choć pewnie mało kto przypuszczał, że kiedykolwiek znów będą modne. Mowa o butach z charakterystycznym małym obcasem, czyli tzw. "kaczuszkach".

 
Aga zawsze cudownie wygląda
Amazing outfit
Rewelacyjne buty
Butki są od Miu Miu. Piękne
Buty cudne

- pisały internautki pod postem.

Kaczuszki jednym z gorętszych trendów 2023. Jak je nosić?

Te znienawidzone przez wiele kobiet buty powracają do łask głównie za sprawą panującej od jakiegoś czasu mody na lata 90. Okazuje się jednak, że po latach panie patrzą na nie łagodniejszym okiem i znów chętnie włączają je do stylizacji. Jak zatem je nosić, by wyglądać stylowo? Otóż tego typu buty, w zależności od modelu, sprawdzą się w wielu stylizacjach. Można nie tylko zestawić je z garniturem, inspirując się stylizacją Agnieszki Woźnak-Starak, lecz także jeansami, sukienkami, kombinezonami czy spódnicami.

Więcej o: