Super okazja w Biedronce! 20 sztuk za 11,99 zł. Takiej promocji dawno nie było. Podobne oferty w Sinsay

Biedronka ponownie zaskakuje swoją ofertą. Takiej promocji na akcesoria kuchenne dawno nie było. Zestaw niezbędny w każdej kuchni można tam teraz znaleźć w okazyjnej cenie. Podobne komplety znajdziemy w ofertach sklepów tj. Sinsay czy Ikea.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Klipsy do torebek na żywność to niezwykle użyteczne akcesoria kuchenne. To właśnie dzięki nim możemy wydłużyć świeżość wybranych produktów. Gdzie je znajdziemy? Kilka popularnych sklepów ma je w swojej ofercie.

Zobacz wideo Kiedy spadną ceny żywności w Polsce?

Biedronka z promocją na artykuły kuchenne. Oprócz klipsów do torebek kupisz jeszcze kilka innych akcesoriów

W najnowszej gazetce Biedronki możemy znaleźć majową ofertę na artykuły kuchenne. Sklep włączył do sprzedaży takie przedmioty jak suszarka do sałaty, a także organizery i pojemniki na żywność. Produkty mają różne rozmiary sięgające od 0,5 aż do 1,5 litra.

Spostrzegawczy klienci dostrzegą, że w spisie promocyjnych produktów znajdziemy także klipsy do torebek na żywność. Jeden zestaw zawiera 20 sztuk. Za ich produkcję odpowiada firma MTM. Wszystkie wymienione towary zostały wytworzone w Polsce, o czym świadczy oznaczenie "Produkt Polski". 

Klipsy do torebek foliowych BiedronkaKlipsy do torebek foliowych Biedronka https://www.biedronka.pl/pl/press,id,hwnd8fyzg,title,okazje-tygodnia-od-08-05#page=1

Klamerki do torebek na żywność z IKEA. Sklep oferuje spory zestaw

Ofertę z klamerkami do torebek przygotowała również IKEA. Szwedzka sieciówka w swoim stylu nazwała je BEVARA, czyli czasownikiem, który można przetłumaczyć jako "przechowywać". W zestawie znajdziemy aż 30 spinaczy w pięciu różnych kolorach: żółtym, czerwonym, różowym, turkusowym i ciemnozielonym. Klipsy są dostępne w dwóch rozmiarach. Można je kupić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i zamówić przez stronę internetową. 

Klipsy do torebek na żywność IKEAKlipsy do torebek na żywność IKEA https://www.ikea.com/pl/pl/p/bevara-spinacze-30-szt-rozne-kolory-rozne-rozmiary-10339171/

Spinacze na torebki foliowe z Sinsay. Klamerki są dostępne w 3 różnych rozmiarach

Podobną ofertę znajdziemy w sklepie Sinsay. Sieciówka udostępniła do zakupu klipsy w kolorze złotym. Spinacze dostępne są w 3 różnych rozmiarach:  4 cm x 4 cm x 2 cm, 8 cm x 7 cm x 3 cm i 2 cm x 7 cm x 4 cm.

Klamerki do torebek na żywność SinsayKlamerki do torebek na żywność Sinsay https://www.sinsay.com/pl/pl/klipsy-do-zywnosci-3-pack-5389t-gld?cq_cmp=18142421663&cq_con=&cq_term=&cq_med=pla&cq_plac=&cq_net=x&gclid=Cj0KCQjwpPKiBhDvARIsACn-gzBCF7AqxOrbvXjsSCPeKCmTtcPvio0gOcFnHB2EnieSWHTsFUcOTv4aAjijEALw_wcB

Jeden zestaw zawiera trzy sztuki w każdej wielkości. Klamerki wykonane są w całości ze stali nierdzewnej. Zestaw 3 klamerek można kupić bezpośrednio ze strony internetowej, jak i zamówić do jednego ze stacjonarnych salonów. 

Więcej o: