Przeszli niesamowitą metamorfozę. Zdradzają, jak im się to udało. Kluczem jest jedna rzecz

Rafał z popularnego programu "Kanapowcy", emitowanego przez stację TTV przeszedł spektakularną metamorfozę. Mężczyzna zmotywował do zdrowego stylu życia również swoją żonę, w rezultacie czego małżonkowie łącznie zrzucili aż 44 kilogramy. Jak im się to udało? Uczestnik show w jednym z postów w mediach społecznościowych ujawnił, jakie zmiany były kluczem do ich sukcesu.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Chodakowska wierzy w przemianę rysów twarzy poprzez dietę? "Ściema, ściema!"

W programie TTV "Kanapowcy" uczestnicy otoczeni są opieką specjalistów, m.in. trenera, którzy pomagają im wprowadzić niezbędne w życiu zmiany. M.in. instruują ich, jak ćwiczyć, jak się zdrowo odżywiać i jak monitorować swoje postępy. Jednym z uczestników był właśnie Rafał Śledź, który osiągnął piorunujące efekty. W trakcie emisji schudł aż 23 kg, a jego żona łącznie pozbyła się 21 kilogramów. 

Małżeństwo wcześniej miało przede wszystkim słabość przede wszystkim do słodyczy. Odstawili cukier właściwie z dnia na dzień, wprowadzając jedną, fundamentalną modyfikację jadłospisu. Nauczyli się samodzielnie przygotować tzw. fit wersje swoich ulubionych słodkości - mniej kaloryczne zamienniki.

Dziś z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nauczyłem się z żoną znajdować zdrowe zamienniki słodkości

- cytuje post z Instagrama Rafała Śledzia portal news.gotujmy.pl.

Niesamowita przemiana Rafała z "Kanapowców". Spektakularny efekt!

"Teraz w naszych brzuchach nie ląduje kolejna tabliczka czekolady czy kawałek tortu, a równie pyszne i zarazem zdrowsze zamienniki np. brownie z fasoli czy ciasto czekoladowe z kaszy jaglanej" - wyjawia Rafał.

Ponadto para ograniczyła węglowodany, wybierając zdrowsze zamienniki, np. zamiast produktów z mąki pszennej - razowe. Dieta to znaczna część ich sukcesu, ale nie jedyna. Małżeństwo jest bardzo aktywne fizycznie. Wspólnie ćwiczą i wzajemnie się motywują.

Źródła: TTV/Facebook/Instagram/news.gotujmy.pl/Plotek.pl

Więcej o: