Cichopek w lokach i Mucha z cięciem "na garnek". Pamiętacie, jak wyglądały 20 lat temu?

Patrząc na stare zdjęcia gwiazd, aż trudno uwierzyć, jak kiedyś wyglądały. Doda, Mucha i wiele innych sław przeszło kompletną metamorfozę. Fotki z wczesnych lat dwutysięcznych pokazują, jak wiele może się zmienić przez przeszło 2 dekady. Pamiętacie styl z tamtych czasów?


Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Takie gwiazdy jak Doda, Anna Mucha, czy Katarzyna Cichopek zachwycają dzisiaj fanów rozmaitymi stylizacjami. Nie zawsze tak było. Przeszło 20 lat wcześniej polskie ikony mody wyglądały zupełnie inaczej. Jak bardzo się zmieniły?

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Doda przeszła metamorfozę. Jej styl znacznie się zmienił 

W tym roku Dorota Rabczewska, znana wszystkim jako Doda, skończyła 39 lat. Artystka ciągle zachwyca swoim wyglądem. To jednak nie sprawa genów, a ciężkiej pracy i wymagającej diety. Piosenkarka odstawiła alkohol, nie spożywa także glutenu, laktozy i cukrów prostych. W jadłospisie gwiazdy królują ryby i warzywa. Dziennie spożywa około 1500 kcal.

Jej styl również przeszedł prawdziwą metamorfozę. Jeszcze kilkanaście lat temu nie sposób było zobaczyć jej bez wielu błyskotek i dodatków. W jej szafie i stylu dominował róż, tiul i obcisłe kreacje. Obecnie piosenkarka również lubi eksperymentować z modą. Jej stylizacje często bywają odważne, ale pozostają przy tym bardziej stonowane. Częściej niż w różu Dodę zobaczymy teraz w czerni, odcieniach srebra i szarości, ale też neonowych barwach. 

Doda 20 lat temu i terazDoda 20 lat temu i teraz Fot. Rafał Malko / Agencja Wyborcza.pl Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Wyborcza.pl

Mucha miała fryzurę "na garnek" i pstrokate suknie. Dziś preferuje elegancki styl

Anna Mucha stała się ulubienicą fanów serialu "M jak miłość". Aktorka od ponad 20 lat wciela się w rolę Magdy. Widzowie produkcji mogli więc na bieżąco obserwować, jak bardzo zmieniał się jej styl. W 2005 roku gwiazda nosiła fryzurę, która przypominała cięcie "od garnka". Do tego na różnego rodzaju gale ubierała kolorowe sukienki i pstrokate komplety, które rzucały się w oczy.

Anna Mucha przeszła kompletną metamorfozęAnna Mucha przeszła kompletną metamorfozę Fot. Albert Zawada / Agencja Wyborcza.pl

Dziś gwiazda jest prawdziwą ikoną mody. Zamiast krótkiego cięcia preferuje proste fryzury sięgające ramion. Zrezygnowała także jaskrawych kolorów w swoich stylizacjach. W ich miejsce pojawiły się szykowne zestawy, w których dominują stonowane barwy, czy elegancka czerń.

Katarzyna Cichopek zmieniła nie tylko fryzurę. Jej styl również przeszedł przemianę 

Kilkanaście lat temu Cichopek stawiała na naturalne loczki, których nie sposób dzisiaj zobaczyć na głowie gwiazdy. Zamiast nich, artystka preferuje proste włosy lub stylizowane fale.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Fot. Grażyna Makara / Agencja Wyborcza.pl Fot. Jakub Orzechowski / Agencja Wyborcza.pl

Szafa artystki również doczekała się remanentu. Trzeba przyznać, że aktorka ma dziś świadomość tego, co obecnie jest w modzie. Na jej instagramowym profilu często można zobaczyć fotki kompletów idących z duchem czasu. Cichopek najczęściej wybiera eleganckie komplety w monochromatycznych barwach. W jej szafie znajdziemy także kilka kreacji we wzory, które idealnie do siebie pasują.

Więcej o: