Najbogatsza kobieta na świecie nie wychodzi z domu bez tego modnego dodatku. Ożywi każda stylizację

Najbogatsza kobieta na świecie inspiruje stylem i wyrafinowanym gustem. Okazuje się, że z domu praktycznie nigdy nie wychodzi bez pewnego stylowego dodatku. O co dokładnie chodzi?

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie jest niczym odkrywczym, że dla wielu z nas, to co ubieramy na siebie, jest wyrazem naszej indywidualności oraz pewności siebie. Niektóre osoby za sprawą swojego unikatowego stylu potrafią przyciągnąć uwagę całego świata. Pośród nich znalazła się Francoise Bettencourt Meyers — najbogatsza kobieta na świecie.

Kiedy zrobiło się o niej głośno w mediach, kobiety na całym świecie błyskawicznie zaczęły wychwalać szyk i elegancję emanującą od 69-latki. Zauważono również, że francuska bizneswoman praktycznie nigdy nie wychodzi ze swojego domu bez pewnego modnego dodatku. Pewien szykowny element stał się jej znakiem rozpoznawczym. O co dokładnie chodzi? 

Apaszki jako oznaka pewności siebie. Jak nosi je francuska bizneswomen? 

Jako nieodłączny element praktycznie każdej stylizacji Francoise Bettencourt Meyers wskazuje się kolorowe i wzorzyste apaszki oraz chusty. Te gustowne dodatki nie tylko ożywiają stylizacje francuskiej bizneswomen, ale również sprawiają, że kobieta niemalże zawsze prezentuje się szykownie i elegancko. 

 
 

69-latka błyskawicznie zyskała miano jednej z najbardziej wpływowych kobiet biznesu, a zaraz po tym określono ją prawdziwą ikoną stylu. Jej niepowtarzalny styl opiera się na umiejętnym zestawianiu kolorów i wzorów, a kolorowe i wzorzyste apaszki są jej nieodłącznym atrybutem. Warto również podkreślić, że Francoise Bettencourt Meyers jest przy tym wszystkim niezwykle skromna. 

Apaszki i chusty doskonałe na wiele okazji. Inspirujące połączenie kolorów i wzorów 

Francoise Bettencourt Meyers udowadnia, że kolorowe i wzorzyste apaszki, a także chusty mogą być ważnym elementem stylizacji, który ożywi praktycznie każdy look. Możesz postawić na nie bez względu na okazje — doskonale sprawdzą się zarówno podczas casualowych, jak i bardziej formalnych okazji.

Co więcej, można nosić je na różne sposoby! Będą świetnie wyglądać owinięte wokół szyi, wystylizowane na głowę, jak również przewiązana na rękojeści torebki lub nawet jako pasek do sukienki, lub spódnicy. Ten wszechstronny i zarazem klasyczny dodatek błyskawicznie pomoże ci wyrazić twoją osobowość oraz styl. 

Więcej o: