Opozda pokazuje, jak na nowo nosić jeans latem 2023! Do niedawna wyśmiewany, dziś ten trend podbija świat mody

Look, w którym niedawno pokazała się Joanna Opozda to modny trend, który ostatnio z hukiem powrócił na salony. Niegdyś uznawany był za kiczowaty, dziś podbija świat mody. O co dokładnie chodzi?

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zmiany w modzie przychodzą niespodziewanie. Często okazuje się, że w przeciągu chwili to, co dotychczas uważane było za kiczowate i niemodne nagle znów zyskuje na popularności. Jednym zdaniem — moda jest pełna niespodzianek! Doskonałym przykładem tego jest do niedawna wyśmiewany trend denim total look, polegający na stylizacji składającej się przede wszystkim z jeansowych elementów garderoby. 

Jeszcze niedawno takie look uznawany był za co najmniej kontrowersyjny, jednak dziś sięga po niego coraz więcej z nas! Ten jeansowy trend podbija obecnie świat mody i zyskuje na uznaniu. Jedną z gwiazd, które nie boi się modowych eksperymentów i chętnie ubiera na siebie również całkowicie jeansowe stylizacje jest Joanna Opozda. Aktorka nie tylko doskonale wie, co teraz jest modne, ale także potrafi stworzyć efekt „wow" nawet z najbardziej podstawowymi elementami garderoby. Czym ostatnio zachwyciła internautów? 

To prawdziwa rewolucja w jeansowym świecie! Na jaką stylizację postawiła Joanna Opozda? 

Total denim jeszcze niedawno uważany był za faux-pas, jednak dziś odzyskuje swoją popularność. Noszenie na raz różnych elementów garderoby wykonanych z denimu to obecnie prawdziwy strzał w dziesiątkę! 

 

Niedawno w takim jeansowym looku pokazała się Joanna Opozda. Aktorka pokazała, jak w łatwy sposób można stworzyć harmonijną i modną stylizację, łącząc jeansową kurtka z jeansowymi spodniami. Nie da się ukryć — ilość obecnych na rynku produktów wykonanych z jeansu, sprawia, że nawet najbardziej wymagające z nas znajdą coś dla siebie. 

Joanna Opozda w jeansowych ubraniach. Latem nie powinno zabraknąć ich również w twojej garderobie

Joanna Opozda po raz kolejny udowadnia, że zdecydowania zna się na modzie. Aktorka nie boi się odważnych, modowych eksperymentów i chętnie stania na elementy garderoby, które jej stylizacjom dodają unikatowego i niezwykłego charakteru. 34-latka to nie tylko utalentowana aktorka, ale również kobieta o silnym i indywidualnym stylu. W łatwy sposób pokazała, że jeans nie musi stanowić jedynie podstawy casualowego stroju, ale również może być stylowy i elegancki. 

 
 

Gwiazda często chętnie stawia na jeansowe elementy garderoby. Wśród nich znajdziemy zarówno kurtki, jak i spodnie, a także wiele więcej! Opozda doskonale wie, jak zestawić ubrania wykonane z jeansu z innymi dodatkami, takimi jak biżuteria i buty, tak aby stworzyć spójną stylizację. Lato 2023 to idealny czas na przełamanie konwenansów! 

Więcej o: