Te dodatki zaskakują! Z pozoru infantylne, ale mają "to coś". W sam raz dla dojrzałych kobiet

To w akcesoriach drzemie potęga stylizacji! Te niebanalne, młodzieńcze i pełne uroku dodatki pokochały 50-tki!

Ślepe podążanie za trendami nigdy się nie opłaca, a w twojej szafie powinno się znaleźć wyłącznie to, w czym czujesz się atrakcyjna i piękna. Chociaż z pewnością pojawią się głosy, że w pewnym wieku czegoś "nie wypada", o ile czujesz się w tym dobrze, noś to z dumą! Te najbardziej zaskakujące dodatki u 50-tek udowadniają, że dojrzałe panie doskonale wiedzą, co dla nich najlepsze!

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Infantylny dodatek czy nowy trend wśrod 50-tek?

Opaski z pozoru mogą się wydawać dosyć infantylnym wyborem dla 50-tek, ale blogerka modowa, która na Instagramie działa pod nickiem @seebymiriam, udowadnia, że to dodatek nie tylko oryginalny, ale też wyjątkowo stylowy i niezwykle pasujący dojrzałym kobietom! Kolorowe akcesorium wyróżni się, przepięknie dopełni nawet najprostszej stylizacji, a do tego odmłodzi i nada dziewczęcości!

 

Trend młodych w wydaniu 50+: kolorowe okulary przeciwsłoneczne

To dodatek, który w najbliższym czasie zyska na popularności. Jeśli nie masz jeszcze swojego modelu na ten sezon, warto pomyśleć o czymś nieco bardziej ekstrawaganckim. Wiele influencerek 50+ decyduje się na kolorowe okulary przeciwsłoneczne! Niezależnie od tego czy będą to szkła, czy oprawki, to świetny sposób na urozmaicenie stylizacji. 50-tki już je noszą!

Dodatki idealne dla 50-tek. Wymień kapelusze na te czapki!

Z pewnością znajdą się osoby, które 50-tki najchętniej ubierałyby w gustowne kapelusze lub inne eleganckie nakrycia głowy. Zapewniamy jednak, że w tym wieku, jak i w każdym innym, warto zainwestować w czapę z daszkiem. Oczywiście, nieco bardziej stonowane modele będą bardziej uniwersalne, ale wśród trendów panuje duża różnorodność!

Więcej o: