Tak kiedyś będą wyglądać dzieci Williama i Kate? Siwy książę George przypomina króla Karola

6 maja miała miejsce koronacja króla Karola III. Następny w kolejce do tronu jest książę William, a później jego syn, książę George. Podczas oficjalnych wystąpień rodziny królewskiej to właśnie mały George i dwójka jego rodzeństwa wzbudzają największe zainteresowanie. Sprawdziliśmy, jak dzieci Williama i Kate prawdopodobnie będą wyglądać na starość.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis to ulubieńcy brytyjskich mediów. Dzieci księcia Williama i księżnej Kate podczas wystąpień publicznych zawsze zwracają na siebie uwagę. Ludzie często zastanawiają się, do kogo będą podobne w przyszłości. Prześcigają się w domysłach, czy Charlotte będzie przypominać swoją zmarłą babcię Dianę, czy George jest podobny do Williama oraz czy Louis wda się w rodzinę swojej mamy. Dzięki pewnej aplikacji można sprawdzić, jak będą wyglądać za kilkadziesiąt lat, gdy przestaną już być słodkimi szkrabami.

Zobacz wideo Do „Dog & Duck" kolejki. Dzień wcześniej Kate & William niespodziewanie pojawili się w lokalu, żeby przywitać się przed koronacją z poddanymi

Książę George. Przyszły król Wielkiej Brytanii

Książę George, a właściwie George Alexander Louis of Wales w lipcu skończy 10 lat. Jerzy z Walii jest drugą osobą w kolejce do tronu, tuż po swoim ojcu. Pierwsza ciąża księżnej Kate wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów i już na początku lipca pod szpitalem koczowali dziennikarze. Wszyscy z niecierpliwością czekali na narodziny pierworodnego syna księcia Williama.

W szkole George używa tytułu swojego ojca jako nazwiska, czyli funkcjonuje jako George Cambridge. Wiele osób uważa, że książę George to wierna kopia księcia Williama. Zwracają uwagę na podobieństwo w spojrzeniu i uśmiechu. A może w podeszłym wieku George będzie przypominać Karola?

Książę George na starośćKsiążę George na starość www.instagram.com/princeandprincessofwales/ FaceApp

Księżniczka Charlotte. Jej uroda to połączenie Elżbiety II i Diany

Księżniczka Charlotte, a dokładniej Charlotte Elizabeth Diana 2 maja skończyła 8 lat. Zajmuje trzecie miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu. Po zmianach prawa została pierwszą brytyjską księżniczką w historii, która nie została wyprzedzona przez młodszego brata w linii sukcesji. Gdy na oficjalnym Instagramie księcia Williama i księżnej Kate pojawiają się nowe zdjęcia Karoliny z Walii, internauci wskazują na ogromne podobieństwo Charlotte zarówno do królowej Elżbiety II, jak i księżnej Diany.

 

Charlotte zawdzięcza swoje imiona przodkom. Pierwsze imię nawiązuje do dziadka króla Karola III, drugie zostało jej nadane na cześć królowej Elżbiety II, a Diana na cześć babci dziewczynki, matki Williama. Postarzyliśmy nieco zdjęcie Charlotte w aplikacji FaceApp. Kogo przypomina wam w tej wersji?

Księżniczka Charlotte na starośćKsiężniczka Charlotte na starość www.instagram.com/princeandprincessofwales/ FaceApp

Książę Louis. Zachowaniem przypomina wujka

Książę Louis, czyli Louis Arthur Charles, w kwietniu skończył 5 lat. Jest czwartą osobą w kolejce do tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Mały książę jest najmłodszy z trójki rodzeństwa i to właśnie on za każdym razem skrada serca ludzi.

Książę LouisKsiążę Louis www.instagram.com/princeandprincessofwales/ FaceApp

Macha do fanów, pokazuje język, robi śmieszne miny. Król Karol III jest dla niego przede wszystkim dziadkiem, dlatego Louis chętnie siada na jego kolanach podczas oficjalnych wyjść rodziny królewskiej. Jego buntowniczy charakter wszystkim przypomina młodzieńcze zachowanie księcia Harry'ego, młodszego brata Williama. Czy w przyszłości Ludwik z Walii będzie podobny do swojego wujka również z wyglądu?

Więcej o: