Marcela Leszczak "chyba zapomniała bluzki" na kolację z Koterskim. W komentarzach zawrzało

Marcela Leszczak związana jest z Michałem Koterskim, z którym ma syna Fryderyka. Aktor pochwalił się niedawno zdjęciem z kolacji z ukochaną. Niestety nie wszystkim fanom spodobał się strój, w jakim kobieta zasiadła do posiłku.

Koterski i Leszczak poznali się na przyjęciu sylwestrowym w 2016 roku. Szybko zostali parą i nie szczędzili sobie publicznych czułości, a ich związek wzbudzał wiele kontrowersji, gdyż dzieli ich 13 lat różnicy. Krótko po przyjściu na świat syna, Fryderyka, para rozstała się, jednak miłość okazała się silniejsza, a Marcela i Michał znów są razem.

Zobacz wideo Dagmara Bryzek ironicznie o Miśku Koterskim: Od początku wiedziałam, że mnie zostawi

Koterski i Leszczak w Dubaju. Aktor pochwalił się zdjęciem z kolacji, lecz nie wszystkim się ono spodobało 

Marcela Leszczak brała udział w 3 edycji programu "Top Model", jednak przegrała walkę z Zuzą Kołodziejczak. Jednak po emisji programu zyskała dużą popularność i podjęła współpracę z kilkoma znanymi markami jak Chaos by Marta Boliglova, czy firmą Agnieszki Szulim. Ma za sobą również epizody filmowe i można było zobaczyć ją w takich produkcjach jak "Miłość na bogato", "7 uczuć", czy "Wkręceni 2". Na instagramowym profilu Michała Koterskiego możemy zobaczyć relację z pobytu pary w Dubaju. Niedawno zamieścił zdjęcie z kolacji, na którą zabrał ukochaną, jednak fotografia wywołała spore poruszenie w sekcji komentarzy. Nie wszystkim spodobało się, że gwiazda nie ma na sobie górnej części garderoby.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Koterski pokazał zdjęcie z partnerką. Internauci podzieleni

Zdjęcie wywołało wiele komentarzy internautek i internautów. Część z nich jest zachwycona stylizacją ukochanej Miśka Koterskiego

Jak pięknie.
Fajna z Was para.
Super wyglądacie.
 

Duża część osób komentujących uważa jednak, że strój Marceli Leszczak jest niestosowny i mało elegancki.

Przy stole w bieliźnie?
Odważny strój w restauracji. 
Mało elegancko, bez klasy, niestosowny strój, to widzę jako pierwsze.
Chyba zapomniała bluzki.
Więcej o: