Magda Gessler w prostych włosach? Trudno ją rozpoznać w takiej fryzurze

Długie blond loki to jedna z cech charakterystycznych Magdy Gessler. Ikoniczna fryzura towarzyszy jej praktycznie od zawsze. Jak wyglądałaby w innym uczesaniu? Postanowił to sprawdzić fryzjer gwiazd Łukasz Urbański.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kiedy myślimy o Magdzie Gessler, pierwsze co mamy przed oczami, to jej charakterystyczna burza blond loków. Restauratorka od lat nie zmienia stylu fryzury. Taka zmiana wywołałaby prawdziwe zamieszanie. Jak więc wyglądałaby w innych stylizacjach? 

Zobacz wideo Magda Gessler vs Robert Makłowicz. Kto robi smaczniejsze naleśniki? Sprawdzamy

Magda Gessler w różnych fryzurach. Metamorfozy Łukasza Urbańskiego są prawdziwym hitem

Łukasz Urbański jest znanym fryzjerem gwiazd. Mężczyzna często dzieli się zdjęciami włosów sław na swoim instagramowym profilu. Oprócz nich znajdziemy tam także propozycje metamorfoz. Wśród sugerowanych uczesań znalazło się miejsce dla charakterystycznych loków Magdy Gessler. Jeśli zastanawiałaś się, jak wyglądałaby restauratorka w krótkich włosach, Łukasz Urbański ma dla ciebie odpowiedź.

Fryzjer przemienił burzę loków gwiazdy za pomocą programu graficznego. Efekt mocno podzielił fanów. Pod zdjęciem z nową stylizacją mężczyzna zostawił ankietę. Według jej wyników aż 93% oglądających stoi murem za klasycznym uczesaniem restauratorki. 7% uważa jednak, że krótkie cięcie znacznie odmładza Magdę Gessler

Magda Gessler w krótkich włosachMagda Gessler w krótkich włosach instagram.com/lukiur

Czy proste włosy pasują Magdzie Gessler? Sprawdziliśmy to

Magda Gessler proste włosyMagda Gessler proste włosy instagram.com/magdagessler_official

Trzeba przyznać, że kultowa fryzura idealnie pasuje do Magdy Gessler. Patrząc na naszą propozycję, można odnieść wrażenie, że coś w niej po prostu nie pasuje. Bez dwóch zdań loki i gwiazda "Kuchennych rewolucji" to połączenie, którego nie warto zmieniać.

Więcej o: