Miała 24 lata, gdy dołączyła do Ich Troje. Dziś Justyna Majkowska pracuje w zupełnie innej branży

Justyna Majkowska, kiedy dołączyła Ich Troje, miała zaledwie 24 lata. Pomimo popularności i dobrej współpracy z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą, nagle odsunęła się w cień. Po latach wyjaśniła, dlaczego postanowiła zejść ze sceny.

Majkowska zajęła miejsce Magdy Femme, która współpracowała z Ich Troje od momentu powstania zespołu. W 2001 roku stanęła na czele popowo-rockowej kapeli, która podbiła serca Polaków. Dlaczego jednak, pomimo wielkiej popularności, Justyna Majkowska odeszła z zespołu?

Zobacz wideo Ile wokalistek miał zespół Ich Troje? Możecie sobie nie zdawać sprawy z tego, ile naprawdę ich było

Dlaczego Justyna Majkowska odeszła z Ich Troje? "Tempo, którego nie jestem w stanie przerobić"

Chociaż była w Ich Troje zaledwie dwa lata, to właśnie ona jest kojarzona jako główna i najlepsza wokalistka zespołu założonego w 1995 roku przez Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwę. Wspólnie z zespołem osiągnęli duży sukces podczas konkursu Eurowizji w 2003 roku, zajmując siódme miejsce.

 

Gdy Majkowska odeszła z zespołu, nagrała dwie solowe płyty, a potem zniknęła ze sceny na wiele lat. W programie "Dzień Dobry TVN", gdzie pojawiła się z okazji nagrania nowego albumu wspólnie z Piotrem Cajdlerem, opowiedział o powodach, dla których zrezygnowała z pracy w zespole Ich Troje. — Zmęczyłam się tym po prostu (...). To był taki czas dla mnie, że pomyślałam, że albo walnę głową w stolik, albo coś się musi zadziać, bo to jest tempo, którego nie jestem w stanie przerobić. (...) Gdyby byłby mały oddech, to może bym została — przyznała.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Czym zajmowała się Justyna Majkowska przez ostatnie lata? Jej zajęcie jest dalekie od muzyki

Chociaż przyznaje, że chociaż uwielbia śpiewać, nie jest to jej największą pasją. Wokalistka wraca na scenę okazjonalnie. Prywatnie związana jest z Jarosławem Miśkiewiczem, z którym ma troje dzieci. Majkowska postanowiła skupić się na rozwoju zawodowym. Ukończyła studia na kierunku pedagogika i edukacja elementarna na uniwersytecie w Opolu. Pracuje jako terapeutka dla dzieci dotkniętych autyzmem. 

Więcej o: