Pokazała swoją suknię ślubną. W sieci zawrzało. "Miałaś to na sobie przed ołtarzem?"

Ashley Raso zdecydowała się wybrać nieszablonową kreację na swój ślub. Stylizację udostępniła na TikToku. Nie spodziewała się takiej reakcji użytkowników platformy. Wielu z nich skrytykowała pannę młodą. Dlaczego? Przed ołtarzem stanęła w prześwitującej sukni.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ashley Roso to australijska tiktokerka, która niedawno wywołała sporo kontrowersji swoją ślubną stylizacją. Kobieta zdecydowała się stanąć przed ołtarzem w prześwitującej sukni wykonaną specjalnie na zamówienie. Ta decyzja spotkała się ze sporą falą krytyki, jednak autorka wideo nie przejmuje się hejtem.

Zobacz wideo Makijaż ślubny w stylu boho - jeden z najsilniejszych trendów ostatnich sezonów. Co jest w nim szczególnie istotne?

Wzięła ślub w odważnej sukni. Stworzyła ją razem z projektantami

Pochodzącą z Sydney influencerkę obserwuje już ponad 10 tysięcy użytkowników. Jej filmik z przygotowań do ślubu to najpopularniejsze wideo, które kiedykolwiek wstawiła. Materiał zebrał w 3 dni prawie 180 tysięcy wyświetleń. Dlaczego stał się aż tak popularny? Wszystko dzięki stylizacji, na jaką zdecydowała się jego autorka. Ashley ubrała się na swój ślub w prześwitującą suknię. 

Nietypowa kreacja została zaprojektowana przez markę House of Harper, jednak sam pomysł na materiał, z jakiego została przygotowana, był wybrany przez Roso. - Od zawsze pasjonowałam się modą, więc stwierdziłam, że półprzezroczysta suknia miała być szczytem odważnych stylizacji - wyznała w opisie filmiku - Produkt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - dodała. Influencerka podkreśliła także, że jej wybór ma nie tylko szokować. Filmik zatytułowała słowami: włożyłaś przezroczystą sukienkę na ślub, żeby nauczyć swoją przyszłą córkę bycia nieustraszoną.

Stylizacja ślubna podzieliła widzów. "To lekka przesada"

Pod materiałem udostępnionym przez Ashley znajdziemy wiele skrajnych opinii. Wiele osób podziwiało jej stylizację. Niektórzy jednak są przeciwnikami tak odważnej kreacji. Choć niektórym sam projekt wydawał się naprawdę ciekawy, podkreślali, że suknia nie jest odpowiednia na ślub. 

Jestem wścibską osobą w internecie... Naprawdę miałaś to na sobie przed ołtarzem?
Ta sukienka prędzej nadaje się na wesele. Paradowanie w niej przed rodziną to lekka przesada
Żałosne komentarze hejterów. Jej dzień, jej suknia, jej życie

Influencerka nie przejmuje się negatywnymi opinaniami. W odpowiedzi na jedną z nich zaznaczyła, że jej bliscy także "zakochali się w sukience". Zaznaczyła także, że miała na sobie kreację również na weselu. Kobieta podziękowała również wszystkim, którzy zostawili kilka miłych słów pod jej filmikiem.

Więcej o: