Spryskaj koszulę lakierem do włosów. W mig rozwiążesz częsty problem. "Złota wskazówka"

Okazuje się, że nietypowe zastosowanie niektórych produktów może przynieść zaskakujące rezultaty. Tak jest między innymi z wykorzystaniem lakieru do włosów. Zamiast utrwalać nim fryzurę, wykorzystaj inaczej. W mig zapomnisz o denerwującym problemie.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że lakier do włosów fantastycznie sprawdza się nie tylko do utrwalenia fryzury. Ten wyjątkowy produkt kosmetyczny sprawdzi się także w wielu innych przypadkach, rozwiązując popularne problemy. Choć na pierwszy rzut oka mogą zaskakiwać, są niezwykle skuteczne. Jak wykorzystać lakier do włosów? Podpowiadamy.

Zobacz wideo Jak Cleo dba o doczepiane włosy?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zamiast na włosy, nałóż na koszulę. Irytujący problem w mig zostanie rozwiązany

Lily Marques podzieliła się na Instagramie nietypowym zastosowaniem lakieru do włosów, który spotkał się z niemałym odzewem ze strony użytkowniczek aplikacji. Krótki filmik został odtworzony ponad 2,4 milionów razy, a w sekcji komentarzy pojawiło się wiele słów na jego temat. Okazuje się, że takie poruszenie wywołało wykorzystanie lakieru do włosów w jednym wyjątkowym przypadku. Lily nie tylko aplikuje go na włosy, lecz także na kołnierz białej koszuli. Wszystko po to, by uniknąć na nim powstawania plam z makijażu. Jak na tak wyjątkowy trik zareagowały internautki?

 

Pod materiałem umieszczonym przez Lily pojawiły się liczne komentarze na temat sposobu, który zaprezentowała. Niektóre użytkowniczki Instagrama zaznaczają, że chętnie wypróbują jej trik, a wśród takich słów znalazły się także inne sposoby na wykorzystanie lakieru do włosów. 

Lakier do włosów dobry jest również, gdy chcesz usunąć zabrudzenie. Nałóż go na plamę, a następnie zmyj ciepłą wodą. Złota wskazówka.
Nie znałam tego sposobu. Muszę wypróbować!
No i teraz muszę kupić lakier do włosów, żeby go przetestować...

Trzy nietypowe zastosowania lakieru do włosów. Wypróbuj raz, a już zawsze będziesz to robić

W jednym z komentarzy pod filmikiem Lily pojawiła się wskazówka na kolejny nietypowy sposób wykorzystania lakieru do włosów. Według użytkowniczki Instagrama warto zaaplikować go również na plamę, by łatwiej było ją usunąć. Wówczas wystarczy jedynie chwilę odczekać, a następnie zmyć zabrudzenie w tradycyjny sposób. Okazuje się, że lakier do włosów sprawdzi się doskonale również w innych nietypowych sytuacjach.

Lakier do włosów ma wiele zastosowań, a poza unikaniem powstawania plam lub ich usuwaniem, doskonale sprawdzi się również jako płyn antyelektrostatyczny. Jeśli twoje ubrania się elektryzują i chcesz tego uniknąć, po prostu spsikaj je lakierem do włosów. Utworzy on na ich powierzchni subtelną, niewidoczną powłokę, dzięki której zapomnisz o irytującym problemie.

Więcej o: