Mierzyła sukienkę. Nagle córka zadała jej jedno pytanie. "Dzieci potrafią zranić"

Pewna kobieta postanowiła przymierzyć sukienkę, gdy nagle podeszła do niej córka. Dziewczynka nie owijała w bawełnę, a jej reakcja zaskoczyła mamę. Widać było, że takich słów się po niej nie spodziewała.

Chess postanowiła sprawdzić, jak prezentuje się w jednej z sukienek. Jako lustro posłużył jej telefon, którym postanowiła nagrać swoją sylwetkę. Nie spodziewała się jednak, że w ten sposób zarejestruje nietypową reakcję swojej córki. Krótkim materiał udostępniła na TikToku i szybko stał się niezwykle popularny.

Zobacz wideo Jak się zachować w przypadku zachłyśnięcia u dziecka?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Gdy przymierzała sukienkę, córka zaskoczyła ją jednym pytaniem. "Nikt tak nie upokarza jak dzieci"

Chess postanowiła przymierzyć czarną, dopasowaną sukienkę z głębokim dekoltem. To klasyczny i ponadczasowy model, który świetnie sprawdzi się na wiele okazji. Gdy chciała sprawdzić, jak się prezentuje w takim wydaniu, podeszła do niej córka i dotknęła brzucha swojej mamy. - Wyglądasz jakbyś była w ciąży. Jesteś? - zapytała dziewczynka. Chess ze spokojem w głosie odpowiedziała jej, że nie spodziewa się potomka, a córka ponownie podkreśliła, że i tak wygląda, jakby była w ciąży. Kobieta była zaskoczona reakcją dziewczynki, a cała sytuacja niezwykle ją rozbawiła.

Krótki, zabawny filmik został opublikowany na TikToku. Chess w jednym z komentarzy postanowiła zaznaczyć jednak, skąd taka reakcja córki na jej figurę. Przyznała, że ta sytuacja stała się doskonałym punktem wyjścia do rozmowy o tym, jak ciała różnych osób mogą się prezentować.

Po prostu córka bardzo chce mieć siostrę. Stworzyło to nam również doskonałą okazję do rozmowy o tym, że fluktuacje ciała są normalne i są w porządku.

Nie tylko córka Chess zaskoczyła ją swoimi słowami. Użytkownicy TikToka podzielili się innymi historiami

Zabawne nagranie udostępnione przez Chess zyskało ogromną popularność w aplikacji TikTok. Zostało odtworzone ponad 9,8 milionów razy, a w sekcji komentarzy pozostawiono prawie 13 tysięcy różnych wypowiedzi na jego temat. Niektórzy postanowili pocieszyć kobietę, że takie reakcje pociech w tym wieku są czymś zupełnie normalnym i nie powinno się tym w ogóle przejmować.  

Nie przejmuj się, jesteś cudowną mamą! Dzieci w tym wieku potrafią zranić uczucia, ale nie ma się co przejmować.
Dzieci potrafią być okrutne...
Powinnaś odpowiedzieć 'to przez ciebie'!

W sekcji komentarzy nie zabrakło także wypowiedzi rodziców, którzy przechodzili przez podobne sytuacje ze swoimi dziećmi. Podzielili się własnymi doświadczeniami, które niektórych mogą rozbawić do łez. 

Kiedy córka miała 2 lata, wskazała na mój brzuch i zapytała, czy jest tam dziecko… Jestem mężczyzną...
Moje dziecko powiedziało, że ludzie będą myśleli, że jestem jego babcią... 
Mój syn zrobił mi 'prezent' na dzień matki. Stwierdził, że ważę 453592 kg.
Więcej o: