56-letnia Małgorzata Foremniak pokazała się bez grama makijażu. Fani oniemieli. "Czas się zatrzymał"

Małgorzata Foremniak podzieliła się z fanami zdjęciem, które wywołało ogrom komentarzy. Gwiazda pokazała się w pełni naturalnej wersji, czyli bez makijażu, za to w okularach i rozwianych włosach. Internauci nie mogli wyjść z podziwu nad jej urodą i promienną cerą. Jak o nią dba?

Małgorzata Foremniak to popularna i uwielbiana przez widzów aktorka, która na swoim koncie ma wiele wspaniałych ról. Sympatię fanów zdobyła też jako jurorka "Mam talent" oraz uczestniczka show "Taniec z gwiazdami". Od lat uważana jest za ikonę stylu, na której wzoruje się wiele kobiet. Ku uciesze fanów jest także aktywna w mediach społecznościowych.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Małgorzata Foremniak na zdjęciu bez makijażu. "Naturalnie cudowna"

56-letnia Małgorzata Foremniak w niedzielę opublikowała zdjęcie, które zachwyciło fanów. Gwiazda postawiła na w pełni naturalny look, bez makijażu, za to z rozwianymi włosami oraz okrągłymi okularami. Fotografię podpisała cytatem z piosenki Grażyny Łobaszewskiej "Czas nas uczy pogody, tak od lat, tak od lat". Choć aktorka od lat jest podziwiana za klasę oraz styl, zachwyca także w zupełnie naturalnej wersji, o czym świadczą pełne zachwytu komentarze.

 
Małgosiu nawet potargana wyglądasz pięknie, bo masz piękną duszę i piękny szczery uśmiech
Piękna. Te oczy
I tu czas się zatrzymał
Uwielbiam tę pogodę ducha, którą widać w Pani oczach, ten spokój. No i piękną, naturalną twarz
Naturalnie cudowna
Boska jesteś

- czytamy. Jaki jest sekret jej zdrowej, promiennej cery?

Jak dba o cerę Małgorzata Foremniak? Gwiazda stawia na naturalne metody oraz kosmetyki

W swojej pielęgnacji Małgorzata Foremniak wybiera kosmetyki naturalne, z możliwie jak najprostszym składem. W rozmowie z "Vivą" zdradziła, że lubi kremy odżywcze, bogate w składniki odżywcze, a niekiedy dodaje do nich kilka kropelek olejku do twarzy, dzięki czemu kosmetyk staje się bardziej esencjonalny, a pielęgnacja intensywniejsza. Gwiazda chętnie sięga także po domowe triki. Wyjawiła, że od czasu do czasu w skórę wciera rozcieńczony ocet jabłkowy, a ponadto pije go z wodą i miodem. - Działa rewelacyjnie, kosmetycznie i leczniczo — powiedziała. Czy korzysta z medycyny estetycznej? Okazuje się, że jeśli decyduje się na zabieg, to tylko pielęgnacyjny. - Jestem naturalna. Poza tym jestem aktorką i moja twarz jest moim wnętrzem i moje zmarszczki, które tworzy czas, są historią, którą mogę opowiedzieć poprzez moją twarz — wyjaśniła. Gwiazda stawia także na zdrową, zbilansowaną dietę oraz aktywność fizyczną.

Więcej o: