Anna Guzik pokazała zdjęcie ze studiów. Internautka: Ale się przeraziłam

Jeden z ostatnich postów na instagramowym profilu Anny Guzik, mógł przyspieszyć tętno jej fanom. Niektórzy z nich myśleli, że stało się coś złego. W rzeczywistości aktorka postanowiła jedynie podzielić się fotką z czasów studenckich. Dlaczego zdjęcie wystraszyło jej obserwujących?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Guzik jest bardzo aktywna na Instagramie. Aktorka często dzieli się fotkami ze swojego życia, na których często można zobaczyć również jej dzieci. Jeden z najnowszych postów nie był jednak do końca przemyślany. Niektórzy myśleli, że 47-latce stało się coś złego.

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Anna Guzik podzieliła się zdjęciem ze studiów. Fani inaczej to odebrali

W poście, o którym mowa, Anna Guzik umieściła zdjęcie z czasów studenckich. Fotka była dużym zaskoczeniem dla samej aktorki. Jak przyznała, dostała ją od jednego starego znajomego. 47-latka uczęszczała razem z nim na wrocławską filię Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Kobieta skończyła szkołę w 1999 roku. Oznacza to, że zdjęcie ma co najmniej 24 lata.

Czad! Odnalezione przez mojego dobrego kolegę z roku z wrocławskiej PWST - napisała w opisie postu.

Niewinne zdjęcie mogło jednak sprawić, że serca fanów Guzik przyspieszyły. Dlaczego? Fotka, ze względu na swój wiek jest czarno-biała, co dla wielu osób z miejsca może kojarzyć się z postami informującymi o śmierci artystów. Kilku fanów podkreśliło w komentarzach, że to była ich pierwsza myśl, po zobaczeniu wpisu aktorki.

"Ale się przeraziłam". Zdjęcie Anny Guzik wystraszyło jej fanów

Nie trzeba długo przewijać sekcji komentarzy, aby znaleźć głosy wystraszonych fanów. Niektórzy z nich widząc czarno-białą fotkę od razu pomyślało o najgorszym. Na szczęście opis dodany do zdjęcia rozwiał ich wątpliwości. Aktorka, aby uspokoić swoich sympatyków, żartowała, odpowiadając na ich uwagi.

 
Uff, Pani Aniu, Pani nie straszy!
O matko, czarno-białe zdjęcie. Już byłam w strachu, że coś się stało
Ale się przeraziłam! Trochę jak "z ostatniej chwili"
Czarno-białe zdjęcia powinny być zabronione - skomentował jeden z fanów. Jeszcze żyje - odpisała aktorka
Więcej o: