Dagmara Kaźmierska pochwaliła się apartamentem. Widok z balkonu wprawia w osłupienie

Życie w przepychu to coś, co zdecydowanie charakteryzuje Dagmarę Kaźmierską. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się nowym apartamentem. Tylko spójrzcie na ten widok z balkonu. Jest jakby luksusowo!

Dagmara Kaźmierska to postać dość kontrowersyjna nie tylko ze względu na swój charakter i styl życia. Jej kryminalna przeszłość wciąż rzuca cień na obecne poczynania. Dziś jednak prowadzi legalny biznes, a skorzystać z niego będziecie mogli także wy.  

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

Zaczęło się od jachtu

Popularność zyskała dzięki reality show "Królowe życia". Produkcja już się zakończyła, jednak Kaźmierska wcale nie spoczywa na laurach. Jako osoba, która ma smykałkę do biznesu, rzuciła się w wir inwestycji. W zeszłym roku postanowiła kupić jacht i wynajmować go turystom. Tym razem postawiła na mieszkanie.

 

Apartament do wynajęcia 

Wszystko to w jej ulubionym miejscu na ziemi, czyli w Egipcie. "Królowa życia" często pojawia się w tym kraju choćby na kilkudniowe wypady. Nic więc dziwnego, że biznes postanowiła rozkręcać właśnie tam. Ostatnio na jej Instagramie pojawił się mały przedsmak tego, nad czym pracuje. Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że widok robi wrażenie.

Budowa powoli ku końcowi
Kochani, już niedługo skończę robotę i będziecie się mogli cieszyć przepięknym apartamentem właśnie z takim widokiem. Specjalnie dla was fota z balkonu

- czytamy. Kaźmierska wstawiła zdjęcie, które zrobiła z balkonu apartamentu, który właśnie wykańcza. Widzimy na nim basen, który rozpościera się pod balkonem. Zaś w oddali w zasadzie niczym niezasłonięty widok na morze tak błękitne, że trudno uwierzyć, że jest prawdziwe. Ciekawi jesteśmy, jak będzie wyglądać reszta apartamentu, choć i za sam ten widok niektórzy mogą zapłacić naprawdę sporo.

Więcej o: