Pokazała makijaż dziewczynki na komunię. "Serio? Wygląda jak na ślub"

Pewna makijażystka udostępniła nagranie w mediach społecznościowych. Pokazała na nim, jak pomalowała dziewczynkę, która przystępowała do pierwszej komunii świętej. Nie zabrakło sztucznych rzęs, wyraźnego konturowania oraz doczepianych włosów.

Z roku na rok pojawiają się nowe kontrowersje wokół organizowania uroczystości po przystąpieniu do pierwszej komunii. Dzieci otrzymują coraz droższe prezenty, a niektórzy decydują się nawet przygotowywać kosztowne, wystawne przyjęcia z tej okazji. Tym razem emocje wzbudza jednak stylizacja jednej z dziewczynek. Przystąpiła do komunii w pełnym makijażu wykonanym przez profesjonalną makijażystkę.

Zobacz wideo Ile pieniędzy włożyć do koperty na komunię? [SONDA]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Makijażystka pomalowała dziewczynkę na pierwszą komunię. Postawiła na wyraziste oko i sztuczne rzęsy

Tasha Keemy jest makijażystką, która przygotowuje spektakularne metamorfozy swoich klientek. Tym razem w krótkim nagraniu na TikToku i Instagramie pokazała, jak pomalowała dziewięciolatkę do pierwszej komunii świętej. Nie był to jednak subtelny make-up podkreślający urodę. Dziewczynce zostało wykonane wyraziste konturowanie twarzy oraz mocny makijaż oczu z dodatkiem sztucznych rzęs. Po przygotowaniu całej stylizacji wraz z ułożeniem włosów dziewczynka wygląda na o wiele starszą, niż jest w rzeczywistości.

Efekt, jaki uzyskała makijażystka, został nagrany i umieszczony w jej mediach społecznościowych. Na TikToku odtworzono filmik ponad 12 tysięcy razy, a na Instagramie prawie 3 tysiące razy. Na nagraniu widać, że dziewczynka ma nie tylko nałożony makijaż, który przypomina make-up ślubny, lecz także zostały jej doczepione włosy, które następnie upięto w ekstrawaganckiego, wysokiego koka. Stylizację dopełniono także tiarą, welonem i suknią z gorsetem o kroju "księżniczki". 

Loreen Loreen przeszła ogromną metamorfozę. Tak wyglądała 19 lat temu

Do komunii w pełnym makijażu. Co na to internauci?

Stylizacja dziewczynki wzbudziła niemałe kontrowersje wśród internautów, o czym donosi między innymi portal eDziecko. Pod oryginalnym materiałem makijażystki dostępna jest tylko część z nich, może świadczyć o tym, że usuwa nieprzychylne komentarze. Jedna z internautek napisała:

Serio? Taki makijaż na pierwszą komunię? Wygląda jak na ślub...

Zaparz pokrzywę i stosuj regularnie. Efekt cię zaskoczy Uniwersalne zioło, czyli pokrzywa. Na co się sprawdzi?

Autorka makijażu komunijnego postanowiła odpowiedzieć na powyższy komentarz jednej z użytkowniczek TikToka. Wskazała, że tego typu stylizacje dla dziewczynek z niektórych kultur są po prostu normą. Pełny makijaż, doczepiane włosy czy ekstrawaganckie suknie na taką uroczystość nie są wówczas niczym zaskakującym.

Tak, to pierwsza komunia święta. Wśród osób ze społeczności cyganów wielu lubi ekstrawaganckie style.
Więcej o: