Kate Winslet na czerwonym dywanie z córką. Jak siostry. Poznaj sekrety jej wyglądu

47-letnia Kate Winslet zachwyca młodzieńczym wyglądem. Gdy na ściance pozowała z córką, wyglądała jak jej starsza iostra. Aktorka zdradziła sekrety swojej pielęgnacji. Wystarczy kilka prostych nawyków.

Kate Winslet pojawiła się na gali BAFTA Television Awards 2023 w towarzystwie 22-letniej córki, Mii Threapleton. Wywołało to niemałą sensację, ponieważ aktorki rzadko występują razem na oficjalnych wydarzeniach. Tym razem postanowiły zrobić wyjątek, co związane jest z promocją ich wspólnego projektu – dramatu telewizyjnego „I am Ruth", w którym Mia wciela się w filmową córkę głównej bohaterki, zagranej przez Winslet. Uwagę zwracało uderzające podobieństwo matki i córki (i mowa tu nie tylko o czarnych kreacjach). Aktorki wyglądały jak dwie krople wody. Kate Winslet zawdzięcza swój młodzieńczy wygląd kilku zdrowym nawykom. 

 

Sekrety urody Kate Winslet. Nawodnienie to podstawa 

W jednym z wywiadów z Vogue'em  Kate Winslet przyznała, że do wystąpień na czerwonym dywanie przygotowuje się już kilka dni wcześniej. Jej sekretem nie są jednak żadne drogie kosmetyki, ani zabiegi, ale odpowiednie nawodnienie organizmu. Kilka dni przed ważnym wydarzeniem aktorka stara się pić dużo wody. Twierdzi ona, że dzięki temu jej skóra jest bardziej jędrna. Jednocześnie unika wtedy soli oraz alkoholu. 

Codzienna rutyna Kate Winslet. Klucz do pięknej cery 

Kate Winslet zdradziła również, jak wygląda jej codzienna pielęgnacja. Rano myje ona twarz myjką i szczotką do mycia twarzy. Kolejnym krokiem w jej pielęgnacji jest odpowiednie nawilżenie cery. Następnie nakłada na twarz krem z filtrem SPF. To ważne, żeby używać go nie tylko w lato, ale przez cały rok.

 

Na co dzień gwiazda unika mocnego makijażu, aby nie przemęczać cery. Używa jedynie korektora pod oczy i tuszu do rzęs. Wieczorem aktorka dokładnie oczyszcza cerę i znów ją nawilża. Co ważne, krem nakłada nie tylko na twarz, ale też na szyję. Wierność tym prostym zasadom sprawia, że Kate Winslet może cieszyć się świeżym i promiennym wyglądem. 

Sekret młodego wyglądu Kate Winslet. Zdrowy rozsądek 

Kate Winslet przyznaje, że obecnie może sobie pozwolić na mniej niż w latach młodości. Aby cieszyć się zdrową i pełną blasku cerą, stara się zdrowo odżywiać. Zrezygnowała również z jedzenia mięsa. Zdrowa dieta jest kluczem do utrzymania młodzieńczego wyglądu. Powinna być ona pełna warzyw, które chronią nas przed działaniem wolnych rodników i opóźniają procesy starzenia się skóry. W poprawieniu stanu skóry i włosów mogą również pomóc zdrowe tłuszcze, zawarte w takich produktach jak orzechy, nasiona czy ryby. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: