Kate w blondzie i William z bujną czupryną? W takim wydaniu rodzina królewska jest nie do poznania

Rodzina królewska musi przestrzegać określonych zasad. Jedna z nich dotyczy wyglądu, a dokładniej włosów. Royalsi nie mogą bowiem dokonywać drastycznych zmian w swoim wizerunku. Za pomocą aplikacji FaceApp postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądaliby w całkiem innym wydaniu.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Członkowie rodziny królewskiej nie mogą farbować włosów na jakiś nietypowy kolor. Powinien on być jak najbardziej zbliżony do naturalnego. Fryzura zawsze powinna być zadbana, a mężczyznom nie wolno zapuszczać bujnej brody.

Najlepszym przykładem jest królowa Elżbieta II, która przez całe życie nosiła to samo uczesanie. Jak wyglądaliby poszczególni członkowie rodziny królewskiej, gdyby jednak zdecydowali się na duże zmiany w swoim wyglądzie? Sprawdziliśmy. 

Zobacz wideo Pamiątki z Karolem, które można dostać na lotnisku w Luton

Król Karol III i królowa Kamila. W tych wersjach są nie do poznania

Koronacja Karola miała miejsce 6 maja w opactwie westminsterskim. W młodości król Karol III miał gęste, ciemne włosy. Z biegiem czasu zmieniły one kolor na siwy i znacznie się przerzedziły. Karol nigdy nie zdecydował się nawet na delikatny zarost, dlatego postanowiliśmy dodać mu brodę i zagęścić włosy

Król Karol III w innej fryzurze i brodzieKról Karol III w innej fryzurze i brodzie Bartosz KRUPA/East News FaceApp

Królowa Kamila od kilkudziesięciu lat nosi krótkie włosy. Na zdjęciach z młodości jej kosmyki również sięgają najwyżej ramion. Zastanawialiśmy się, jak wyglądałaby w długich włosach. Trzeba przyznać, że efekt jest świetny. 

Królowa Kamila w długich blond włosachKrólowa Kamila w długich blond włosach Rex Features/East News FaceApp

Książę William i księżna Kate. Przyszły król i królowa

W młodości książę William mógł się pochwalić bujną fryzurą. Upływający czas nie zadziałał w tym przypadku na jego korzyść. Oto jak mógłby wyglądać książę, gdyby udało mu się zachować gęste włosy. 

Książę William w dłuższych włosachKsiążę William w dłuższych włosach Wojciech Olkusnik/East News FaceApp

Księżna Kate to ulubienica brytyjskiej społeczności. Od początku jest utożsamiana z gęstymi, długimi, brązowymi włosami. Piękna i zadbana fryzura to jej znak rozpoznawczy. Jak prezentowałaby się Kate w krótkich blond włosach? Kolor zdecydowanie rozświetla jej twarz.

Księżna Kate w krótkich blond włosachKsiężna Kate w krótkich blond włosach STANISLAW KOWALCZUK/East News FaceApp

Książę Harry i księżna Meghan. 3 lata temu wycofali się z życia publicznego

Książę Harry już od najmłodszych lat był buntownikiem zwracającym na siebie uwagę podczas oficjalnych wyjść. Podczas gdy jego ojciec i brat nigdy nie zdecydowali się na zapuszczenie brody, Harry'ego od lat można w niej oglądać. Sprawdziliśmy, jak wyglądałby w dłuższych loczkach i z jeszcze gęstszym zarostem.

Książę Harry w długich włosach i większej brodzieKsiążę Harry w długich włosach i większej brodzie Stand Up For Heroes/Ferrari Press/East News FaceApp

Meghan Markle należy do brytyjskiej rodziny królewskiej od 2018 roku. Wspólnie z Harrym w 2020 roku zrezygnowali z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej, jednak ich życie wciąż wzbudza ciekawość i zainteresowanie ludzi. Harry'ego mogliśmy zobaczyć w maju na koronacji króla Karola III.

Meghan Markle w krótkich blond włosachMeghan Markle w krótkich blond włosach Rex Features/East News FaceApp

Meghan jest posiadaczką długich czarnych włosów. Gdyby nagle zdecydowała się je ściąć i przefarbować na blond, wyglądałaby jak całkiem inna osoba.

Więcej o: