Modny manicure w 2023. Króluje minimalizm i naturalność, ale nie nuda

Minimalizm? Tak! Nuda? Nigdy. Ten manicure ma klasę, dłonie prezentują się w nim pięknie, a jednocześnie zachwyca. Doskonały na co dzień i specjalne okazje.

Trendy odpowiadają naszym potrzebom, dlatego minimalistyczny manicure, który zdaje się być teraz wszechobecny, to doskonałe uzupełnienie nie tylko codziennych stylizacji, ale także rozwiązanie na dylemat dotyczący stylizacji odpowiedniej na specjalne okazje. Mleczne kolory pasują do wszystkiego, przepięknie wyglądają na dłoniach i są znacznie bardziej eleganckie, niż ich kolorowe alternatywy. 

Modny manicure w 2023. Trend na minimalizm trwa

Ten sezon, wiosna/lato 2023, to wyjątkowo obfity w trendy czas. Zwłaszcza te z kategorii beauty. Jednak wszystkie je coś łączy - w przypadku modnego manicure jest to minimalizm i skłonność do jasnych kolorów. Jednak to wcale nie oznacza, że musi być nudno - równie na czasie, co takie kolory, są także wszelkie ozdoby i efekty. 

Kicz czy hit? Powracający trend bywał kontrowersyjny

Czy ktoś powiedział, że cyrkonie i perły, zwłaszcza na paznokciach, są passe? Może w poprzednich sezonach, ale w tym ma swój wielki powrót wszystko, co błyszczące. Zarówno brokat, jak i mieniące się ozdoby 3D potrafią wyglądać minimalistycznie, jeśli wykonane są w odpowiedniej aranżacji. To wybór dla kobiet, które nie lubią nudy, ale cenią klasę. 

 

Najmodniejsze paznokcie wiosny 2023. Łączy wiele cech!

Połyskujący, niebanalny i z pazurem. Taki właśnie jest efekt chromu, na który zapanowała moda. W tym trendzie niepodważalnie króluje vanilla chrome manicure. Metaliczny, ale połączony z satynowym wykończeniem zyskuje nieco na delikatności. Ale pomimo trendu na beże, róż nie odchodzi w niepamięć. 

 
 

Zapanował trend na naturalność

Synonimem minimalizmu dla wielu jest naturalność. Dlatego coraz więcej kobiet decyduje się na nie tylko stonowane kolory, ale także naturalną (krótką) długość paznokci. Z pewnością modzie na to pomagają wystąpienia gwiazd na czerwonym dywanie, gdzie coraz więcej znanych nazwisk rezygnuje z efektownego manicure na rzecz zadbanych, ale "swoich" paznokci.

Zobacz wideo Sposoby na pielęgnację dłoni i paznokci

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: