55-letnia Pamela Anderson pokazała się bez makijażu. "Nigdy nie wyglądałaś piękniej"

Pamela Anderson z okazji Dnia Matki, który w Stanach Zjednoczonych jest obchodzony 14 maja, podzieliła się z internautami wyjątkowymi kadrami. Aktorka stanęła przed obiektywem w całkowicie naturalnej wersji, a na jej twarzy nie zobaczymy grama makijażu. Internauci są poruszeni wyglądem 55-latki.

Pamela Anderson to kanadyjska modelka i aktorka, której największą popularność przyniosła rola w serialu "Słoneczny patrol". W światowym show-biznesie Pamela Anderson jest obecna od lat 90. Jej zdjęcia nieraz pojawiały się w magazynie "Playboy", a gwiazda przez lata utrzymywała status prawdziwej ikony. Zarówno w karierze jak i życiu prywatnym nie brakowało skandali.

Zobacz wideo Filmy biograficzne, które powstały wbrew woli zainteresowanych. Jeśli chcesz tego uniknąć, bądź jak Patryk Vega

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sandra Kubicka Podniosła bluzkę i pokazała tatuaż. "Piękna pamiątka", "Zero myślenia"

Pamela Anderson bez makijażu. Z okazji Dnia Matki gwiazda pokazała się naturalnej wersji

Obecnie Pamela Anderson unika blasku fleszy. Gwiazda działa jako feministka, a także walczy o prawa zwierząt. Ostatnio na swój profil na Instagramie dodała serię zdjęć z okazji świętowania Dnia Matki, który w Stanach Zjednoczonych przypada na 14 maja. Anderson pokazała się na zdjęciach, otoczona bukietami kwiatów w luźnym, białym t-shircie, lekko upiętych włosach oraz bez grama makijażu na twarzy. Uwagę zwracał przede wszystkim szeroki uśmiech aktorki. Na ujęciach towarzyszą jej również dwaj synowie: 26-letni Brandon i 25-letni Dylan. Zdjęcie opatrzyła opisem.

Spokój, miłość, radość... Błogosławię wszystkie Matki na świecie.
 

Reakcja fanów na naturalne kadry Anderson. Nie obyło się bez słów w stronę jej urody

Post od momentu dodania zebrał wiele reakcji ze strony fanów Anderson. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 2,7 miliona osób, a ta liczba stale rośnie. Oprócz życzeń z okazji Dnia Matki, fani zwrócili uwagę również na naturalny wizerunek gwiazdy, która w tym roku będzie świętować swoje 56. urodziny. 

Kto jeszcze na tym świecie wygląda tak niesamowicie bez makijażu?
Naprawdę wyglądasz pięknie po prostu naturalnie.
Nigdy nie wyglądałaś piękniej.
Wiecznie młoda.
Kto tak wygląda bez makijażu? Bogini.
Jesteś piękniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.
Więcej o: