Tak będą wyglądać Lewandowscy za kilkadziesiąt lat? Anna wciąż zachwyca, a Robert nie do poznania

Prowadzą zdrowy tryb życia i dbają o swoją dietę. Anna i Robert Lewandowscy zachwycają wyglądem i na razie nie muszą martwić się wieloma zmarszczkami. Proces starzenia jednak nie ominie również ich. Jak słynna para będzie prawdopodobnie wyglądać za kilkadziesiąt lat? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Anna i Robert Lewandowscy tworzą jedną z najpopularniejszych obecnie "sportowych" par w Polsce, które cieszą się również sławą poza granicami naszego kraju. Są ze sobą związani już od czasów szkolno-studenckich. Piłkarz i jego piękna żona wzbudzają spore zainteresowanie wszędzie, gdzie się pojawiają. Lewandowski jest aktualnie jednym z najlepszych piłkarzy i występuje na pozycji środkowego napastnika w hiszpańskim klubie FC Barcelona oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem. Lewandowska spełnia się za to jako bizneswoman oraz trenerka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Specjalny występ dla Lewandowskich! Bawili się i śpiewali pod sceną

Tak będzie wyglądać kiedyś Anna Lewandowska? Oto wizualizacja

Żona Roberta Lewandowskiego w tym roku będzie świętować 35. urodziny. Anna Lewandowska, znana jest ze zdrowego trybu życia, który prowadzi oraz pielęgnacji, która jest nieodłącznym elementem jej codzienności. Trenerka ma nawet swoją własną markę z kosmetykami. Z pomocą aplikacji FaceApp sprawdziliśmy, jak trenerka wyglądałaby za kilkadziesiąt lat. Choć oczywiście warto podejść do takich wizualizacji z przymrużeniem oka, to trzeba przyznać, że Anna wciąż prezentuje się na nich olśniewająco.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com/@annalewandowska aplikacja: Faceapp

Wizerunek piłkarza za kilkadziesiąt lat. Robert Lewandowski z obszernym zarostem jest nie do poznania

Robert Lewandowski podobnie, jak jego żona również w tym roku będzie świętował 35. urodziny. Jak może on według aplikacji FaceApp prezentować się na starość?

Robert LewandowskiRobert Lewandowski instagram.com/@_rl9 aplikacja: Faceapp

W jego przypadku zmiana jest bardziej widoczna. Różnica w kolorze włosów oraz zaroście sprawia, że sportowiec jest nie do poznania. Wzrok przykuwa w szczególności broda, jednak jak widać bujna fryzura również dalej będzie mu towarzyszyć. 

Więcej o: