Doda na odważnych zdjęciach z 2007 roku i teraz. Fani: "Radosławowi poszło w pięty"

Doda doskonale wie, jak wprawić w osłupienie swoich fanów. Tym razem podzieliła się na Instagramie porównaniem dwóch zdjęć - jedno zrobione teraz, drugie sprzed 16 lat. Fani nie wierzą w to, co widzą: "Młodniejesz kobieto", "Jak wino, im starsza tym lepsza!".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,6 mln osób, z którymi artystka dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Doda od początku swojej kariery przeszła sporą metamorfozę, a zdaniem wielu fanek i fanów, teraz wygląda nawet lepiej niż przed laty.

Zobacz wideo Doda korzysta z medycyny estetycznej. To jej ulubiony zabieg

Doda na zdjęciu z 2007 i 2023 roku. Fani nie mogą oderwać wzroku: "Ty młodniejesz kobieto"

Doda opublikowała na swoim instagramowym profilu porównanie dwóch zdjęć, które dzieli 16 lat. Jedno zostało bowiem zrobione niedawno, a do drugiego zapozowała w 2007 roku. Fotografie opatrzyła obszernym postem. - Urodziłam się z duszą fightera. Przez dwie dekady swojej kariery nie umiałam odpuszczać, machać ręką, lekceważyć brak okazywanego mi szacunku. Zamiast tego walczyłam na argumenty i nie tylko z tymi, którzy obrażali mnie, ranili, dyskredytowali czy ośmieszali. Wierzyłam, że wygram wojny o stereotypy, o uprzedzanie, o zaściankowość, bezpodstawny hejt. Na pewno kilka wygrałam i jako 39 latka patrząc na Wasze komentarze, na resztę moich odbiorców i zmianę ich nastawienia wiem jedno, nie zmarnowałam czasu. (...) Ale dziś jestem już w miejscu, gdzie nic nie muszę ,a jedyne czego pragnę to dbać o spokój ducha i zdrowie. I nadal chętnie odpowiem na trudne pytania, ale na takie na które jeszcze odpowiedzi nie udzieliłam. Wałkowanie skandali z moich młodzieńczych lat tylko po to by promować moim kosztem tych, którzy te pytania zadają. To już o dużo za dużo darmowej promocji, której dałam przez te 20 lat innym (...) - napisała.

 

Pod postem pojawiły się setki komentarzy od internautek oraz internautów:

Doda jak wino, im starsza tym lepsza!
Super babka się z ciebie zrobiła
No i tak trzeba żyć - zgodnie ze sobą
Ale tyłek to z wiekiem się pięknie podniósł. Zazdroszczę!
Przepraszam bardzo, ty młodniejesz kobieto
Podoba mi się to, jaka jesteś teraz
Radosławowi poszło w pięty i prawidłowo
Szanuję i podziwiam za niezłomność i odwagę
Chyba w pewnym momencie przychodzi taka refleksja (szczególnie w pracy), że "ja już nic nie muszę, ja już wszystko mogę". Porównanie zdjęć świetne

- piszą.

Jaki jest sekret młodego wyglądu Dody?

- Nie maluje się w ogóle od paru lat na co dzień, wiem że większość z was mi nadal nie wierzy (...). Btw, cały czas uważam, że brak make upu to najlepszy kosmetyk dla cery - napisała kiedyś na Instagramie. Oprócz tego Doda przykłada ogromną uwagę do swojej diety i regularnej aktywności fizycznej. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - przyznała w jednym ze swoich postów.

Więcej o: