Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie po wizycie u kosmetyczki. "Zobaczcie, co mi zrobiła"

Jak donosi Jastrząb Post, u Dagmary Kaźmierskiej niedawno wystąpiła reakcja alergiczna na klej do rzęs. Królowa życia musiała na jakiś czas zrezygnować z doklejanych kępek, które były nieodłącznym elementem jej wizerunku. Całe szczęście leczenie przyniosło efekty. Teraz znów wybrała się do kosmetyczki i pokazała zdjęcie po wizycie.

Więcej wiadomości z życia gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska zyskała szerokie grono fanów jako "Królowa Życia" z programu TTV.  Chociaż show nie jest już emitowane, celebrytka nie narzeka na brak popularności. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Aktualnie próbuje swoich sił w aktorstwie, ale też w biznesie. W księgarniach ukazują się kolejne tomy jej autobiografii. Ostatnio pokazała swoim fanom nagranie po wizycie u kosmetyczki. Z jakiego zabiegu skorzystała?

Zobacz wideo Jakie podejście do syna ma Dagmara Kaźmierska? "Żeby każdy miał taką mamę jak ja"

Dagmara Kaźmierska pokazała nagranie po wyjściu od kosmetyczki

Kaźmierska należy do grona gwiazd, które regularnie korzystają z usług branży beauty. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia na jej profilu na Instagramie, żeby zorientować się, że celebrytka najlepiej czuje się w mocnym makijażu i z doklejonymi rzęsami. Niestety ostatnio wystąpiła u niej reakcja alergiczna i na jakiś czas musiała zrezygnować z doklejania kępek. Teraz wróciła do przedłużanych rzęs w nowej odsłonie.

Na krótkim filmiku rozpromieniona królowa życia chwali się fanom swoimi nowymi rzęsami. Widać, że efekt spełnił jej oczekiwania i czuje się w nich doskonale. "Zobaczcie, co mi zrobiła Marika. Już nie kleję na pasek" - powiedziała z dumą. Skorzystała z zabiegu przedłużania rzęs. Polega on na doklejaniu rzęs syntetycznych do prawdziwych, dzięki czemu te zwiększają swoją objętość i wydają się dłuższe i zdrowsze. 

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie po wyjściu od kosmetyczkiDagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie po wyjściu od kosmetyczki Instagram

Uczulenie na klej do rzęs 

Najczęściej uczulenie na klej do rzęs objawia się obrzękiem i zaczerwienieniem powieki, ale zdarza się, że  pojawia się tylko świąd i łuszczenie - bez opuchlizny. W każdym przypadku należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza i rozpocząć leczenie. Uwaga, nie powinno się zdejmować rzęs przed konsultacją lekarską. Najpierw należy złagodzić stan chorobowy. Eksperci zalecają jak najszybsze działanie, bo długotrwały kontakt z alergenem może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia. 

Więcej o: