81-letnia Martha Stewart na okładce w stroju kąpielowym. W komentarzach wrze: "Może pokaż się bez retuszu?"

81- letnia Martha Stewart zapozowała na okładce najnowszego wydania magazynu Sports Illustrated Swimsuit, stając się najstarszą modelką w historii czasopisma. W komentarzach wrze. Część fanów, zachwycona pięknymi zdjęciami, gratuluje kobiecie sesji. Duża grupa zarzuca jednak Stewart Photoshopowanie zdjęć i promowanie nierealnych standardów piękna.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Martha Stewart, gwiazda telewizyjna, pisarka i bizneswoman z polskimi korzeniami, jest jedną z czterech modelek występujących na okładce magazynu. Poza Stewart na okładkach znalazły się Megan Fox, Kim Petras, Brooks Nader.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez pobiera specjalne lekcje twerkowania. Co za ruchy!

Martha Stewart w wieku 81 lat została najstarszą modelką na okładce magazynu Sports Illustrated Swimsuit

Martha Stewart oficjalnie stała się najstarszą modelką występującą na okładce magazynu Sports Illustrated Swimsuit, wyprzedzając Maye Musk, matkę Elona Muska, która na okładce znalazła się w 2022 roku, mając 74 lata.

Kiedy usłyszałam, że będę na okładce Sports Illustrated Swimsuit pomyślałam: Och, no cóż, to całkiem dobrze. Będę najstarszą osobą w historii, która wystąpiła na okładce tego magazynu.

- powiedziała Stewart w wywiadzie.

Normalnie motywuje mnie zapłata. Tym razem motywuje mnie chęć pokazania ludziom, że kobieta w moim wieku może dalej wyglądać świetnie, czuć się świetnie.

- kontynuowała.

Mówiła, że jej główną motywacją było pokazanie, że kobiety mogą czuć się i wyglądać świetnie niezależnie od wieku.

Wiek nie jest determinującym faktorem w przyjaźniach czy sukcesie, to, co ludzie robią, co myślą, jak się zachowują, to jest to, co jest ważne. Nie twój wiek.

- mówiła.

 

Całe życie szuka nowych wyzwań, którym nie boi się stawiać czoła. 81- letnia Martha Stewart w ostatniej sesji zdjęciowej pokazała się w stylizacjach z kostiumami kąpielowymi

Martha Stewart, posiadająca polskie korzenie, jest ceniona i rozpoznawalna na całym świecie. W opublikowanej w tegorocznym numerze magazynu sesji zdjęciowej, której autorem jest fotograf Ruven Afanador, gwiazda zaprezentowała się w kilku letnich stylizacjach z kostiumami kąpielowymi.

Ważne jest, aby stawić czoła wyzwaniom, niezależnie od tego, czy są to wyzwania związane z pięknem, czy wyzwania intelektualne, a nawet wyzwania filantropijne – powiedziała Martha Stewart. – Ta możliwość – dla mnie – wiązała się z ogromną zabawą. To osiągnięcie czegoś, czego nie każdy mógłby osiągnąć.

- mówiła w rozmowie z serwisem "People".

Pomimo wielu przychylnych komentarzy, Stewart zarzucany jest Photoshop i promowanie nierealnych standardów urody

Martha do sesji zdjęciowej przygotowywała się ćwicząc pilates, oraz korzystając z opalania natryskowego. Mimo to, dużo osób zarzuca jej skorzystanie z Photoshopa. W komentarzach burza. Większość internautów zachwyconych doskonałą formą gwiazdy, gratuluje jej wspaniałych zdjęć. Część jednak zarzuca jej korzystanie z Photoshopa i edytowania swojego wizerunku.

Jesteś wspaniała!
Przepiękna!
Ikona!
Może pokaż się bez retuszu?
Chcesz działać przeciwko ageismowi jednocześnie Photoshopując się, by wyglądać jak 20-latka?!
Widać, że szyja i twarz jest zedytowana. Smutne

Źródła: theguardian.com, swimsuit.si.com, Twitter

Więcej o: