Rozwiodła się po 34 latach. Przeszła ogromną metamorfozę. "O mój Boże! Czy to ja?"

58-letnia mama czwórki dzieci przez lata zajmowała się wyłącznie domem i pracą, nie znajdując czasu dla siebie. - Nie dbałam w ogóle o siebie. Mąż nie był mną zainteresowany - zdradziła w rozmowie z "Daily Mail". Jednak dzięki udziałowi w programie "10 lat młodsza w 10 dni" zmieniła się nie do poznania.

Więcej metamorfoz znajdziesz na Gazeta.pl

"10 lat młodsza w 10 dni" to program, który w różnych krajach ma swoje odpowiedniki i w każdym z nich cieszy się spora popularnością. Bohaterką jednego z odcinków brytyjskiego programy była 58-letnia Zohrah z Yorkshire, która przez wiele lat zaniedbywała siebie, stawiając rodzinę na pierwszym miejscu. 

Zobacz wideo Jak zadbać o siebie, gdy w domu mamy dzieci? Ekspertka ma na to genialny patent

Rozwiodła się po 34 latach, bo "mąż nie był nią zainteresowany"

58-latka, wychowując czwórkę, zajmowała się domem i jednocześnie pracowała jako niania. - Pracowałam przez wszystkie godziny, które Bóg zesłał i nie dbałam w ogóle o siebie. Mąż nie był mną zainteresowany, czułam się trochę zagubiona - powiedziała Zohrah w rozmowie z "Daily Mail". W pewnym momencie coś w niej pękło i postanowiła zmienić swoje życie. Rozwiodła się z mężem, a później podjęła decyzję o udziale w programie, który miał odmienić jej wygląd.

Poszła do programu i przeszła spektakularną metamorfozę

W programie "10 lat młodsza w 10 dni" 58-latką zajął się sztab specjalistów, w tym m.in. dentysta, kosmetyczka, fryzjer, makijażystka oraz stylistka. Filmik z jej metamorfozą udostępniono na facebookowym profilu channel5uk. Gdy kobieta zobaczyła się w lustrze po metamorfozie, nie mogła uwierzyć własnym oczom. - O mój Boże! Czy to ja? - mówiła wzruszona.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Ich zdania są jednak podzielone. Niektórzy są zachwyceni przemianą, inni twierdzą z kolei, że lżejszy makijaż oraz krótsze włosy byłyby lepszym wyborem:

Wygląda uroczo, co najmniej 15 lat młodsza
Co za piękna kobieta w środku i na zewnątrz
Łał. Wygląda pięknie
Włosy są dla niej złe. Coś krótszego byłoby chyba bardziej budujące dla twarzy
Chyba trochę za dużo makijażu, prawda?
Małżeństwa nie doceniają się wystarczająco nawzajem. Nie było nic złego w tej kobiecie. Ciężko pracująca żona i matka, żeby jej nie szanować i ignorować. Łał. Dobrze zrobiła, że się rozwiodła. Teraz pozna swoją prawdziwą wartość
Wystarczyło naprawienie zębów i fryzury. Makijaż i kostium przesadzone
Wygląda tak pięknie

- komentują.

Więcej o: