10 koszmarków, które wolelibyśmy "odzobaczyć". "Ludzie zapominają, że tatuaże są permanentne?"

Niektóre osoby zwracają główną uwagę na to, by ich tatuaże były piękne. Inne z kolei stawiają przede wszystkim na ich znaczenie. Jest też masa takich "dzieł", o których wolelibyśmy zapomnieć. Oto zestawienie najgorszych tatuaży.

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez choćby jednego tatuażu. Często stawia się na proste sentencje czy minimalistyczne wzorki. Osoby bardziej ekstrawaganckie nie boją się wielkich dzieł sztuki na całe plecy czy nawet całe ciała. Niedawno pisaliśmy o 56-latce, która na swoje tatuaże wydała grube tysiące:

Słaby tatuaż można usunąć, ale jakim kosztem...

Są też takie osoby, które na swoich ciałach mają coś, co wygląda raczej na pierwsze zetknięcie tatuatora z maszynką lub impulsywną podróż do studia tatuażu po (lub w trakcie) ostrej libacji. I często tak właśnie jest. Na początku jest śmiesznie, ale z czasem przychodzi żal i chęć cofnięcia czasu. Tego co prawda nie da się zrobić, ale zawsze można tatuaż usunąć. Problem w tym, że: po pierwsze, to kosztuje znacznie więcej niż wykonanie śmiesznego obrazka, bo wymaga kilku sesji laserem; po drugie, zdecydowanie bardziej boli.

Zobacz wideo Kamila Wybrańczyk, partnerka Artura Szpilki, tańczy w bikini. Spójrzcie na te tatuaże

"Ludzie zapominają, że tatuaże są permanentne?" 

Z pewnością jest też spora grupa osób, którym takie koszmarki się po prostu podobają. My również traktujemy ten artykuł z przymrużeniem oka. Choć czasem wolelibyśmy nie mrużyć, a całkowicie je zamknąć. Poniżej przedstawiamy zestawienie tatuaży, które chciałoby się "odzobaczyć". Na szczycie standardowo tematy niegrzeczne, wulgarne lub po prostu absurdalne. Zobaczcie sami.

 
Memy możesz zapisać na swoim telefonie. Nie musisz ich tatuować

- brzmi jeden z komentarzy pod zdjęciem na Instagramie.

Ludzie zapominają, że tatuaże są permanentne?

- napisała inna osoba.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Co myślicie o powyższym zestawieniu? Może sami macie tatuaże, których żałujecie? Podzielcie się w komentarzach. Chętnie zerkniemy!

Więcej o: