Jakie fryzury na wesele wybrać jako gość? Te upięcia to hit sezonu! Odejmują lat i przykuwają wzrok

Kiedy wybieramy się na wesele jako gość, nasza fryzura wcale nie musi być nudna i sztampowa. W tym roku najpopularniejsze są luźne koki, a także eleganckie kucyki. Podpowiadamy, jakie fryzury na wesele wybrać. Jako gość możemy pozwolić obie na nieco luźniejsze upięcia.

Lato to gorący czas nie tylko w pogodzie, ale także w branży ślubnej. Pamiętajmy, że wybierając się na przyjęcie, nie powinnyśmy przyćmić panny młodej, ale nie oznacza to, że szukając fryzury na wesele jako gość, nasze upięcie musi być nudne. Podpowiadamy, jakie fryzury są najmodniejsze w tym sezonie.

Zobacz wideo Sposób na modny kucyk z użyciem elastycznego sznurka [#HomeBeauty]

Jak wybrać odpowiednią fryzurę na wesele? Weź pod uwagę kilka czynników

Zanim podejmiemy decyzję, jaką fryzurę na wesele wybrać, warto uwzględnić, w jakim stylu zaplanowane jest przyjęcie. Jeśli odbędzie się w luźnej atmosferze, możemy pozwolić sobie na nutę szaleństwa, lecz gdy ma bardziej formalny charakter, należy wybrać bardziej elegancką i stonowaną fryzurę. Weźmy pod uwagę również kształt naszej twarzy i długość włosów, a także dobierzmy odpowiednio dodatki, aby pasowały do całości stylizacji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fryzury na wesele. Jako gość możesz zaszaleć

W tym roku królować będą fryzury z luźniejszymi akcentami, które są połączeniem elegancji z nonszalancją. Oto trzy najpopularniejsze fryzury pasujące do większości typów włosów.

  • Fale królowały w 2022 roku i również w tym są jedną z najmodniejszych fryzur na wesele. Nadają się dla posiadaczek długich, średnich oraz krótszych włosów. W przypadku tej fryzury warto zadbać o odpowiedni skręt włosów i jeśli mają tendencję do prostowania, zabezpieczyć je lakierem. 
 
  • Kucyk wcale nie musi być nudny. Jeśli szukasz fryzury na wesele, jako gość z powodzeniem możesz wybrać taką opcję. Jest nie tylko elegancka, ale także szykowna i świetnie pasuje do większości typów twarzy.
 
  • Messy bun. W tym roku króluje luz i nonszalancja, a fryzura messy bun jest tego najdobitniejszym dowodem. Luźno upięty kok, z którego wyślizgują się pojedyncze kosmyki to prawdziwy hit, który od kilku lat nie traci na popularności. Nadaje się do każdego typu włosów — zarówno cienkich, jak i grubych i pełnych objętości. 
 

Pamiętajmy także, że wybierając fryzurę na wesele, powinnyśmy wybrać taką, która najbardziej odzwierciedla nasz charakter i w której będziemy czuć się komfortowo. Warto również wzmocnić fryzurę lakierem lub pianką, aby w trakcie przyjęcia nadal świetnie się prezentowała. 

Więcej o: