Jeśli szukasz uniwersalnych klapków, to model z Biedronki za niecałe 30 zł jest dla ciebie. Podobne w Croppie i Lidlu

15 maja to dzień, w którym w sklepach Biedronki pojawiły się użyteczne klapki dla kobiet. Sprawdź, jakie modele oferują marki, takie jak Lidl i Cropp.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zapewne w każdym domu znajdzie się wiele różnych par i modeli uniwersalnych klapków, które służą nam każdego dnia. To bardzo praktyczne obuwie, szczególnie w sytuacjach spontanicznych wyjść na zakupy czy w trakcie zwyczajnych, domowych obowiązków. Prawdziwą klasykę gatunku takich butów odnalazłem w najnowszej ofercie Biedronki.

Zobacz wideo Te rzeczy znajdziesz w swojej łazience. Wazelina, szare mydło, zmywacz mogą mieć inne zastosowanie

Uniwersalne klapki z Biedronki. Świetna cena

W aktualnej gazetce promocyjnej dyskontu widnieje mnóstwo różnych propozycji modowych. Od bielizny przez ubrania, aż po buty, w tym popularne, gumowe klapki. Ich cechą charakterystyczną jest antypoślizgowa podeszwa, dzięki której takie obuwie spokojnie można założyć podczas wyjścia na plażę lub basen. Największy styl bije od różowego wariantu.

klapki z Biedronkiklapki z Biedronki screen biedronka.pl

Klapki kąpielowe z Lidla. Wiosenne wzory

Granatowy model w żółte kwiatuszki czy wiśniowy wariant wyprodukowany w podobnych motywach to dwa z czterech wzorów klapków, jakie dla swoich klientów przygotował Lidl. Obuwie posiada szeroki pasek i anatomicznie uformowaną podeszwę dla lepszego trzymania stopy. To świetna opcja na co dzień w połączeniu z szortami i T-shirtem.

klapki z Lidlaklapki z Lidla screen lidl.pl

Cropp oferuje fuksjowy model. Ekstrawagancki, do wyjściowych kreacji

Ostatnia opcja na wzbogacenie się o nowe klapki będzie nieco inna, ponieważ egzemplarz z Croppa spokojnie można połączyć z sukienką czy szortami i bluzą. Produkt wykonano z materiału EVA. Do wyboru dostaliśmy jedynie fuksjowy kolor o rozmiarach 36-41, jednak jest on bardzo stylowy. Zdecydowałabyś się na założenie takich butów w wyjściowej kreacji?

klapki z Croppaklapki z Croppa screen cropp.com

Więcej o: