Ma 60 lat, wygląda na 40, a zachowuje się na 30. "To niesamowite w tym wieku"

Wicki jest już babcią, ale jej usposobienie nie pozwala jej zasiąść przed telewizorem w ciepłych kapciach. Kobieta czuje się znacznie młodziej, pod jednym z opublikowanych przez siebie nagrań napisała: "Wiecie, jakie to dziwne, być w tym samym wieku, co starzy ludzie?"

Więcej historii ciekawych kobiet na stronie Gazeta.pl

wickivicki to aktywna użytkowniczka TikToka z Colorado. Regularnie zamieszcza tam nagrania, w których pokazuje, jak wygląda jej życie codzienne. Oglądając filmiki z szalonych imprez, rodzinnych spotkań, czy innych wydarzeń, trudno uwierzyć, że kobieta skończyła 61 lat. Jest już babcią i chętnie chwali się zdjęciami swojej wnuczki, udostępnia także zabawne nagrania, w których dziewczynka chętnie bierze udział.  

Zobacz wideo Ile powinna zarabiać kobieta?

Młoda 61-latka

Mimo skończonych 60 lat Vicky może się pochwalić figurą, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna trzydziestolatka. Jest szczupła i ma wysportowane ciało, co jest zasługą nie tylko genów, ale też aktywności fizycznej i dbałości o dobrze zbilansowaną dietę. Bardzo dba też o swój wyglą - nosi kobiece, dopasowane ubrania, regularnie odwiedza kosmetyczkę, dba o włosy i paznokcie. Często mówi o sobie, że jest młodą 61-latką. Jedno z nagrań opatrzyła komentarzem: "Wiecie, jakie to dziwne, być w tym samym wieku, co starzy ludzie?" Na jednym z opublikowanych na TikToku filmików pochwaliła się, jak bardzo jest rozciągnięta.

Pod publikowanymi przez nią filmikami pojawia się zwykle wiele komentarzy zaskoczonych jej formą internautów. Piszą: "Kompletnie nie wyglądasz na swój wiek"; "60? Dałabym ci 42, może 45"; "To niesamowite w tym wieku"; "Nie ma mowy, że masz 61 lat, to niemożliwe". Pod nagraniami pojawiają się także złośliwe komentarze, w których internauci piszą, że nie powinna się tak zachowywać w tym wieku, że to nie przystoi, że jest niepoważna, ale Wicki zdaje się tym wcale nie przejmować. Bierze życie pełnymi garściami. 

Więcej o: