45 lat temu Młynarska zagrała w "Rodzinie Leśniewskich". Pokazała fragment serialu. "Bardzo mnie wzrusza"

Agata Młynarska jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Mało kto wie, że swego czasu realizowała się również jako aktorka. 45 lat temu wystąpiła w lubianym serialu "Rodzina Leśniewskich". Dziś gwiazda postanowiła wrócić wspomnieniami do tamtego czasu.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Agata Młynarska przez wiele lat była związana z TVP2. Później pracowała w Polsacie, a od 2021 roku jest prezenterką programu "Bez tabu" na antenie TVN Style. Gwiazda ma na koncie również epizody w serialach, takich jak "M jak miłość" czy "Złotopolscy". Wystąpiła też jako Agnieszka Leśniewska w "Rodzinie Leśniewskich". Serial był emitowany w 1978 roku.

Zobacz wideo Agata Młynarska: Pierwsza miesiączka to było wydarzenie w rodzinie. Najtrudniej było nam o tym powiedzieć tacie [Okres w moim życiu]

Agata Młynarska w "Rodzinie Leśniewskich". Od emisji serialu minęło 45 lat

"Rodzina Leśniewskich" liczyła sobie zaledwie 7 odcinków. Serial przedstawiał perypetie sześcioosobowej rodziny z Warszawy. Ekranizacja miała wiele fanów, zdobyła także kilka nagród i wyróżnień, m.in. Nagrodę Prezesa Rady Ministrów. W rolę państwa Leśniewskich wcielili się Krystyna Sienkiewicz oraz Krzysztof Kowalewski. Agata Młynarska grała ich córkę, Agnieszkę. Zarówno jej bohaterka, jak i sama Młynarska miały wtedy 13 lat. Po 45 latach gwiazda postanowiła wrócić wspomnieniami do udziału w produkcji. Na profilu Agaty na Instagramie pojawił się fragment serialu.

Ten skok symbolizował zwycięstwo Agnieszki Leśniewskiej i Agaty Młynarskiej. Bardzo mnie wzrusza ten fragment. I z ogromną czułością patrzę na tę dzielną dziewczynkę.
 

W 1978 roku Młynarska miała 13 lat. Internauci jej nie rozpoznali

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów produkcji. W tamtym czasie była ona bardzo popularna, a widzowie darzyli bohaterkę Młynarskiej niezwykłą sympatią. Jak sami przyznają, bardzo kibicowali Agnieszce Leśniewskiej, a Agata w tej roli odnalazła się znakomicie. Nie brakowało też jednak głosów zaskoczonych osób, które nie rozpoznały prezenterki. Po zobaczeniu fragmentu serialu niektórzy są w szoku, że to właśnie Agata Młynarska wcieliła się w rolę Agnieszki.

Pamiętam bardzo dobrze ten wątek! Bardzo kibicowałam twojej bohaterce.
Pani przełamała lody i skoczyła jak prawdziwa gimnastyczka.
Wielka czułość, delikatność, piękno. Taka byłaś i jesteś.
Zawsze jak cię widzę, to myślę właśnie o tej roli.
O Boże, nie wiedziałam, że to pani!
Więcej o: