Córka Putina ma dziecko z Igorem Zełenskim? Miała z fałszywym paszportem latać po kryjomu do Niemiec

Życie prywatne Władimira Putina od lat wzbudza zainteresowanie ludzi. Oficjalnie prezydent Rosji ma dwie córki, Marię i Katerinę. O pierwszej z nich wiadomo niewiele, natomiast Katerina Tichonowa swego czasu była zamieszana w rzekomą miłosną aferę.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Władimir Putin przez 30 lat był związany z Ludmiłą Putiną, z którą doczekał się dwóch córek: Marii oraz Kateriny. Prezydent Rosji zawsze niechętnie opowiadał o swoim życiu prywatnym, unikał konkretnych odpowiedzi i przez długi czas nie ujawniał tożsamości dzieci. Wiadomo jednak, że Maria Woroncowa jest endokrynologiem dziecięcym, natomiast Katerina Tichonowa to była tancerka akrobatyczna i rosyjska naukowczyni. W 2013 roku zajęła piąte miejsce na mistrzostwach świata w tańcu rock and roll.

Zobacz wideo Spotkanie Łukaszenki z Putinem. Towarzyszyły mu uściski i serdeczności

Dzieci Władimira Putina. Maria Woroncowa i Katerina Tichonowa

Z opowieści Ludmiły Putiny wiadomo, że Władimir jedynie przy córkach potrafił okazywać prawdziwe emocje i je rozpieszczał. Obecnie Maria ma 38 lat, a Katerina 37. W 2013 roku Katerina Tichonowa wyszła za mąż za biznesmena Kiriłła Szamałowa, współwłaściciela Banku Rosji. Para rozwiodła się po 5 latach. Rok temu wyszły jednak na jaw szokujące informacje na temat Kateriny. Dziennikarze tygodnika "Spiegel" poinformowali, że Tichonowa przez wiele lat była związana z szefem monachijskiego baletu Igorem Zełenskim. Miała odwiedzać go w Monachium, korzystając z fałszywego paszportu, wystawionego na nazwisko Kuzniecowa. Warto przy tym podkreślić, że zbieżność nazwisk jest przypadkowa, a Igor Zełenski nie jest spokrewniony z prezydentem Ukrainy, Wołodymyrem Zełenskim.

Katerina Tichonowa i Igor Zełenski byli razem? Mówiono o miłosnych podróżach córki Putina

Jak donosił "Spiegel", to właśnie Igor Zełenski ma być ojcem dziecka Kateriny. - Wskazuje na to szereg dokumentów, między innymi dane pasażerów z lotniska Moskwa-Wnukowo, kopie paszportów oraz e-maile 35-letniej Tichonowej - informował tygodnik. Zełenski był tancerzem baletowym, a w 2016 roku został dyrektorem Bawarskiego Baletu Państwowego. Już wcześniej mówiło się o jego powiązaniach z Putinem, bo jako młody człowiek zajmował wyższe stanowisko niż bardziej doświadczeni pracownicy. Według dokumentów Tichonowa w latach 2017-2019 latała do Niemiec wiele razy, czasem nawet kilka razy w miesiącu. Córka Kateriny przyszła na świat w grudniu 2017 roku. Jej imię odojcowskie to Igoriewna, co zgodnie z tradycją wskazuje na ojcostwo Igora — prawdopodobnie Zełenskiego.

Więcej o: