Te trzy znaki zodiaku nie wybaczą zdrady. Raz nadszarpniętego zaufania nie uda się odzyskać

Niektórzy wierzą, że nasze działania zależą od tego, spod jakiego jesteśmy znaku zodiaku. Nie inaczej jest w przypadku osób skłonnych do wybaczenia zdrady. Astrologowie wskazują na 3, które nigdy nie pozwolą odzyskać raz nadszarpniętego zaufania.

Zdrada bliskiej osoby, czy to psychiczna, czy fizyczna, jest bardzo trudnym doświadczeniem. Niektórzy zastanawiają się, czy wybaczyć występek, czy może zapomnieć o łączącym wcześniej uczuciu i iść dalej. Astrologowie wskazują na trzy znaki zodiaku, które nie wybaczają zdrady. Czy należysz do tego grona? Pamiętaj, by poniższe opisy traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Lidia Popiel o związku z Bogusławem Lindą. Mówi o wolności i zdradzie

Znaki zodiaku, które nie tolerują zdrady. Baran

Barany są silne, niezależne i mało komu ufają w stu procentach. Osoby spod tego znaku bardziej niż emocjami kierują się racjonalnym myśleniem, dlatego jeśli dowiedzą się o zdradzie partnera, już zawsze będą o niej pamiętać. To sprawia, że mogą poczuć ogarniającą złość, która przeszkodzi w udzieleniu przebaczenia. Barany często wolą wiązać się z osobami szanującymi zasady, którymi na co dzień się kierują. Incydent związany ze zdradą może raz na zawsze przekreślić nawet zażyłą relację.

Śmierć w wannie Szokujące zabójstwo ciężarnej 28-latki. Na twarzy miała dziecięcą kołderkę

U tego znaku zodiaku nie ma co liczyć na przebaczenie. Panna

Panny z natur są troskliwe, opiekuńcze i starają się empatycznie podchodzić do innych. Zazwyczaj służą radą i nie boją się wyzwań, jednak brak wierności to coś, czego nigdy nie zrozumieją. Osoby spod tego znaku po zdradzie mogą poczuć się w kropce. Ogarnie je bezradność i, mimo że mogą rozważać wybaczenie, nie będą w stanie zrozumieć, dlaczego doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Myśl o niej już zawsze będzie krążyła w zakątkach ich umysłu. Mimo że początkowo mogą obwiniać same siebie, z czasem dojdą do wniosku, że lepiej rozpocząć nową relację niż tkwić w zawieszeniu ze zdrajcą.

Domowa maska na suche i szorstkie łokcie Co na suche łokcie? Sięgnij po domową maseczkę. Efekty cię zaskoczą

Ich zaufania nie uda się odzyskać. Skorpion

Skropiony mają silne i niezależne charaktery, a zdrada może sprawić, że będą chciały się zemścić. Osoby spod tego znaku często w relacji oddają całych siebie, dlatego nie będą umiały pogodzić się z porażką i niewiernością partnera. Pamiętliwość i brak lojalności mogą sprawić, że szybko znajdą sposób, by się odegrać. Jedno jest pewne — po zdradzie druga osoba nauczkę zapamięta na bardzo długo.

Więcej o: