Znali się pół roku, gdy postanowili wziąć ślub. Jest ze swoją żoną 16 lat. "Nagle, jak mnie strzeliło"

Maciej Rock zyskał sławę ponad 20 lat temu, gdy prowadził uwielbiany przez widzów muzyczny show "Idol". Od tego czasu pojawiał się w innych programach, jednak w pewnym momencie postanowił zwolnić tempo. Wszystko ze względu na swoją rodzinę, przy której chciał być. Czym się teraz zajmuje?

Maciej Rock niechętnie dzieli się swoją prywatnością. Choć z żoną Magdaleną tworzą udane małżeństwo od ponad 16 lat i wspólnie wychowują trójkę dzieci, próżno szukać ich na czerwonym dywanie. Aktor ponad wszystko ceni sobie rodzinę i czas, który z nią spędza. Czym się dziś zajmuje?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maciek Rock opowiedział o zabawnych wpadkach w telewizji na żywo. "Ktoś obok schrzanił!"

Maciej Rock jako prowadzący "Idola". Choć realizuje się w radiu, niedawno wrócił do telewizji

Maciej Rock to polski aktor, dziennikarz oraz prezenter. Urodził się w 1978 roku w Otwocku, do Warszawy wybrał się na studia, których nie skończył. W 2000 roku rozpoczął swoją przygodę z radiem, a dwa lata później dał się poznać szerszej publiczności jako prowadzący programu telewizyjnego "Idol". Prowadził także m.in. "POPlistę" czy "Must be the music. Tylko muzyka". Od września 2013 roku możemy słuchać go w porannej audycji radia RMF Maxxx "Wstawaj szkoda dnia". 13 maja skończył 45 lat, a niedawno wrócił na szklany ekran, gdzie zastąpił Piotra Gąsowskiego w "Twoja twarz brzmi znajomo". Wraz z Maciejem Dowborem prowadził 18. edycję programu. 

Sylwia Madeńska Sylwia Madeńska w przezroczystej kreacji z siatki. "Niesamowita sukienka"

Swoją żonę znał pół roku, gdy podjęli decyzję o małżeństwie. Są razem 16 lat

Maciej Rock należy do gwiazd, które niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym, a rodzinę od zawsze stawia na pierwszym miejscu. Nie pojawia się z żoną na ściankach, okładkach magazynów, czy branżowych imprezach, nie publikuje zdjęć swoich dzieci w mediach społecznościowych. Z ukochaną Magdaleną znał się zaledwie pół roku, kiedy podjął decyzję o ślubie. Są razem od ponad 16 lat. - Miałem w swoim życiu różne związki z dziewczynami, ale nigdy niczego takiego nie poczułem. Aż tu nagle, jak mnie strzeliło — przyznał w jednej z rozmów.

 

Razem wychowują trójkę dzieci. Jak wygląda wspólne ich życie?

Maciej Rock i jego żona doczekali się trójki dzieci — dwóch córek oraz syna. To właśnie z ich powodu postanowił zwolnić tempo. Jak wygląda w ich domu podział obowiązków? - Żona jest moim szefem, a ja wykonuję polecenia — zdradził w wywiadzie dla "Gali". Mimo to aktor od zawsze był dla niej wsparciem, także w okresie ciąż, a gdy mógł, towarzyszył jej przy porodach. Wielokrotnie podkreśla, że spełnia się także w roli taty. Czego ponad wszystko pragnie dla swoich dzieci? - Chcę dla nich tylko jednego: szczęścia — powiedział.

Więcej o: