Do niedawna nikt ich nie nosił, a teraz wracają! Te kiczowate ubrania znów będą w naszych szafach

Są pewne trendy, o których z radością zapominamy i liczymy, że nigdy więcej nie wrócą. Zwykle jednak, na przekór, dzieje się zupełnie odwrotnie. Tak też jest z "koszmarkami", które nosiłyśmy 20 lat temu. Teraz znów znajdziemy je w sklepach.

Te ubrania większość z nas miała w swoich szafach. Jeans, jeans i jeszcze raz jeans. O ile klasyczne spodnie czy kurtki są podstawą wielu outfitów i nikogo wcale nie dziwi ich powszechność, o tyle do łask wracają najróżniejsze jeansowe wariacje. Łatki, patchwork, przetarcia i szalone wzory coraz częściej możemy zobaczyć na ulicach. 

Zobacz wideo Jak odmienić stare, nudne jeansy? To naprawdę proste!

Jeansowe "koszmarki" wracają do łask

Swoim zaskoczeniem podzieliła się ostatnio użytkowniczka Instagrama o nicku Nicole Story Dent. Amerykanka publikuje prześmiewcze, satyryczne treści. Jej profil obserwuje ponad 290 tysięcy osób. Tym razem podzieliła się filmikiem, w którym wchodzi do sklepu i widzi, co jest teraz modne. Jej mimika doprowadza do łez. Zobaczcie sami:

 
Kiedy widzisz, że ubrania, które nosiłaś w liceum znów są modne

- brzmi tytuł nagrania. A na nim zbliżenia na naprawdę dzikie formy jeansowych ciuchów. Widzimy między innymi topy i spodenki pozszywane z różnokolorowych kawałków jeansu, spódniczki w marmurkowym wzorze czy, oczywiście, biodrówki. Widoki okraszone zostały minami, które pewnie niejedna z nas również robi, widząc, że to wszystko naprawdę wraca teraz do łask.

Celebryci dorzucają cegiełkę

Nie można też zapomnieć o czymś, co przez długi czas uchodziło wręcz za kiczowate. Mowa o spódnicach, które już dziś noszą topowe polskie celebrytki. Koniecznie sprawdźcie, jak nosi je Małgorzata Rozenek-Majdan:

Wiele osób przypomni sobie zapewne o najsłynniejszym chyba zdjęciu Britney Spears i Justina Timberlake'a z 2001 roku. Oboje byli ubrani w jeans od stóp do głów, dosłownie, bo nawet kapelusz piosenkarza był wykonany z tego materiału. 

 

Czy totalny jeansowy look to coś, co znów będziemy widywać na co dzień? Niektórzy powiedzieliby: "oby nie!", jednak wygląda na to, że przed tym trendem nie uciekniemy. Co sądzicie o powracającej modzie na szalony jeans? A może należycie do osób, które tylko na to czekają?

Więcej o: