56-letnia Salma Hayek zachwyca nawet w szlafroku. Tylko spójrzcie! "Dobry Boże"

Salma Hayek doskonale wie, jak wprawić ludzi w osłupienie. Tym razem podzieliła się filmikiem, na którym tańczy ubrana wyłącznie w szlafrok. - "Gdzie dostaniemy nieocenzurowaną wersję?", "Ona starzeje się wstecz... to nie fair" - komentują fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Salma Hayek słynie nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, lecz także urody. Już w latach 90., gdy pojawiała się na czerwonym dywanie, budziła zachwyt i od tamtej pory uchodzi za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 24 mln osób, Salma Hayek chętnie dzieli się zdjęciami z różnych momentów swojego życia. 

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Salma Hayek tańczy w szlafroku. "Jak mogłaś? To jak cenzurowanie Mona Lisy"

Ostatnio Salma Hayek świętowała na Instagramie wybicie 24 milionów obserwujących osób. Z tej okazji udostępniła krótkie wideo, na którym tańczy ubrana w hotelowy szlafrok. - 24 miliony obserwujących, 24 miliony powodów do uśmiechu. Dziękuję wszystkim za dołączenie do mnie w tej szalonej przejażdżce! Nie mogę powstrzymać wzruszenia i wdzięczności - napisała. 

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Gdzie dostaniemy nieocenzurowaną wersję?
Ona starzeje się wstecz... to nie fair
Spojrzałam i krzyknęłam: KRÓLOWA
Latynoski potrafią wszystko zmienić w imprezę
Najlepsze te momenty z cenzurą. Wiesz, że żyjesz swoim najlepszym życiem tańcząc i wszystko wychodzi na wierzch
Niesamowita kobieta
Dobry Boże, ona jest zjawiskowa
Jak mogłaś? To jak cenzurowanie Mona Lisy
Gorąca jak zawsze
Wyglądasz świetnie, bajecznie i pełna gracji!

- komentują.

Jak Salma Hayek dba o swój wygląd? Rano nie robi jednej rzeczy

Wiele kobiet obserwujących Salmę Hayek zastanawia się, co gwiazda robi, że od lat jest w tak świetnej formie. Salma Hayek nie przepada za restrykcyjnymi dietami. Od lat zwraca uwagę na to, co je. - Kiedy czuję się zestresowana, sięgam po jedzenie. Po oczyszczeniu sokiem mam motywację do jedzenia zdrowiej i nie emocjonalnie. Oczyszczanie jest jak medytacja. Zatrzymuję się, skupiam, i myślę o tym, co wprowadzam do swojego ciała. Dbam o swoje zdrowie i wciskam przycisk resetowania - wyznała.

Niedawno, podczas wywiadu z brytyjskim GQ przyznała, że odkąd otrzymała tę radę jako nastolatka, nie myje twarzy rano. - Moja babcia nauczyła mnie, aby nigdy nie myć twarzy rano. To wcale nie jest obrzydliwe - powiedziała. Salma Hayek otwarcie mówi, że nie korzysta z medycyny estetycznej. - Nigdy nie zrobiłam sobie czegoś, tylko dlatego, że promowano to jako "największy cud". Trzymam się z dala od agresywnych zabiegów. Nigdy nawet nie zrobiłam silnego peelingu czy mikrodermabrazji - powiedziała z kolei w rozmowie z "New Beauty".

Więcej o: