Widzisz na zdjęciu kobietę? Nie każdy potrafi rozwiązać zagadkę. "Musiałam jej trochę poszukać"

W sieci dużym zainteresowaniem cieszą się iluzje optyczne. Internauci uwielbiają głowić się nad rozwiązaniami, a niedawno popularność zyskał obraz niemieckiego artysty, który ukrył w pracy ciało kobiety. Przetestuj spostrzegawczość i zobacz, czy dostrzeżesz ją na obrazie.

Jörg Düsterwald publikuje prace na Instagramie, gdzie obserwuje go niemal 5 tysięcy osób. Jego zdjęcia charakteryzują się oryginalnością i realizmem. Niedawno zamieścił w mediach społecznościowych fotografię, na której ukrył kobiece ciało. Na pierwszy rzut oka trudno je dostrzec.

Zobacz wideo Warszawscy policjanci odzyskali obraz o wartości ponad miliona złotych

W obraz wkomponowane jest kobiece ciało. Na pierwszy rzut oka trudno je dostrzec 

Jörg Düsterwald jest niemieckim malarzem. Zajmuje się sztuką od ponad 25 lat i tworzy projekty komercyjne, a także artystyczne. Ukończył studia w zakresie projektowania wnętrz, a w 2008 roku został mistrzem Niemiec w bodypaintingu. Projekty Jörga są bardzo realistyczne i na pierwszy rzut oka trudno dostrzec ukryte na nich elementy. Niedawno opublikowana praca wzbudziła wielkie zainteresowanie internautów. Na obrazie widzimy porośnięty zielenią bunkier, lecz gdzieś jest na nim ukryta kobieta. Gdzie? Aby ją zobaczyć, musimy wykazać się ogromną spostrzegawczością.

 

Kobieta ukryta jest nad drzwiami. Nie każdy od razu ją zauważy, lecz gdy się przyjrzymy, widzimy kobiece ciało w pozycji leżącej. Jest ono idealnie wkomponowane w tło i przypomina rzeźbę lub konar drzewa.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Internauci zachwyceni pracą artysty. "Świetny obraz"

Internautki i internauci są zachwyceni pracą artysty. W sekcji komentarzy chwalą się, jak długo zajęło im zlokalizowanie kobiety

Kamienna kobieta, na zwieńczeniu drzwi. 7 sekund mi zajęło jej zlokalizowanie.
Musiałam jej trochę poszukać. Świetny obraz!
Najpierw dostrzegłam jej dłoń.
Więcej o: