Michał Wiśniewski powitał na świecie szóste dziecko. Podał dwa imiona i wywołał burzę. "Nie mógł być Maciuś?"

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska powitali na świecie swoje drugie wspólne dziecko. Lider "Ich Troje" przekazał radosną nowinę na Instagramie i zdradził, jak będzie zwracał się do wojego syna. Nie zawiódł fanów i po raz kolejny postawił na nietypowe imiona.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska pobrali się w czasie pandemii.  29 stycznia 2021 r. na świat przyszedł ich pierwszy wspólny syn Falco Amadeus, a kilka miesięcy później para podzieliła się radosną nowiną, że spodziewają się kolejnego dziecka. W mediach społecznościowych na bieżąco relacjonowali przebieg ciąży, jednak chociaż zdradzili płeć dziecka, do końca nie było wiadomo, jakie nadadzą mu imiona. Teraz podekscytowany lider "Ich Troje" opublikował wpis na Instagramie i zdradził, że chłopiec jest już na świecie. Jak się do niego zwracają?

Zobacz wideo Anna Świątczak chwali Etiennette: Ja jestem dumna

Michał Wiśniewski powitał na świecie szóste dziecko

We wtorek wieczorem na instagramowym profilu Michała Wiśniewskiego pojawiła się nowa grafika. Na niebieskim tle widzimy obrazek przedstawiający niemowlę wraz z wyprawką oraz napis: "Witamy na świecie!". W drugim rogu z kolei pojawiły się imiona, jakie para wybrała dla chłopca: Noël Cloé. Muzyk tym razem był oszczędny w słowach i powitał syna jednym zdaniem. "Witamy na świecie Synku!" - napisał.

 

W komentarzach pod jego wpisem posypały się gratulacje, nie zabrakło jednak uszczypliwych uwag. "Biedne dziecko … jak można tak skrzywdzić? Już córki w wywiadach mówiły, że były wyśmiewane z powodu imienia. I kolejny..." - czytamy. "A nie mógłby być np. Maciuś? Piękne staropolskie imię" - zapytała inna fanka. 

Co oznacza imię Noël?

Noel to imię pochodzenia francuskiego i oznacza "Boże Narodzenie". We Francji to popularne imię dla chłopców, często wybierane przez rodziców, których dzieci przyszły na świat w okresie Bożego Narodzenia. Chłopców o tym imieniu określa się jako "dobrych" i "wspaniałych". 

Więcej o: