Ten zestaw z Biedronki jest genialny! 24 sztuki za 69,90 zł. Nierdzewna stal. Okazje także w Ikei i Sinsay

To już dziś! W stacjonarnych placówkach Biedronki klienci mogą nabyć wspaniały komplet sztućców, który uzupełni niejedną zastawę stołową. Podobne zestawy oferują Sinsay oraz Ikea.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W sklepach Biedronki obecnie można znaleźć dosłownie wszystko. Oprócz setek produktów spożywczych marka co jakiś czas oferuje także ubrania czy przedmioty do ogrodu lub domu. No właśnie, domu. Tym razem dyskont przygotował bardzo funkcjonalny zestaw, który uratuje niejedną rodzinną imprezę. Dodatkowo można nabyć go w kuszącej cenie.

Zobacz wideo Nie wyrzucaj fusów od kawy. Zobacz, do czego mogą ci się przydać

Komplet sztućców z Biedronki. Uniwersalny i wytrzymały

Dokładnie od czwartku 18 maja w sklepach Biedronki dostępne są eleganckie komplety sztućców. W skład tego zestawu wchodzi po 6 sztuk noży, widelców, łyżek oraz małych łyżeczek. Wszystkie elementy zostały wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu będą służyły podczas spożywania posiłków przez lata. Produkt jest dostępny w trzech różnych wzorach, które wyróżniają się swoim kształtem i designem.

zestaw z Biedronkizestaw z Biedronki screen biedronka.pl

Złoty zestaw z Sinsay. Klasa i styl

Podczas przeszukiwania ofert innych popularnych marek ujrzałem komplet, który sprzedaje sieć Sinsay. Jego cechą charakterystyczną jest przede wszystkim złoty, świecący kolor. Taki zestaw świetnie sprawdzi się podczas organizowania urodzin czy innego przyjęcia. W jego składzie znajdziemy 4 widelce, 4 noże, 4 łyżki i 4 łyżeczki. Warto dodać, że wszystkie elementy należy myć ręcznie.

zestaw z Sinsayzestaw z Sinsay screen sinsay.com

Ikea także posiada w swojej ofercie sztućce. Proste, a eleganckie

W trzeciej propozycji kompletu sztućców znalazł się egzemplarz, który oferuje Ikea, czyli jedna z najpopularniejszych sieci w Polsce. Tamtejszy zestaw, podobnie jak ten z Biedronki posiada 24 sztuki wykonane ze stali nierdzewnej. To noże, widelce, łyżeczki i łyżki. Prosty i casualowy wygląd kompletu nada nakryciu dodatkowego smaku i schludnego charakteru.

zestaw z Ikeizestaw z Ikei screen ikea.com

Więcej o: